Volkswagen ogłosił wprowadzenie na rynek elektrycznego minibusa 9 marca

Herbert Diess, dyrektor generalny Volkswagena, potwierdził, że Volkswagen ID.BUZZ, nowa elektryczna wersja popularnego minibusa marki, pojawi się na rynku 9 marca.

Od lat naśmiewamy się z ponownego wprowadzenia popularnego minibusa przez Volkswagena jako samochodu elektrycznego. Przedstawienie niemieckiego producenta samochodów ID.BUZZ .elektryczny minibus w Detroit w 2017 roku.

Na pierwszy rzut oka wyglądał jak fajniejszy koncept samochodu elektrycznego, z którym Volkswagen drażnił się, ale którego nigdy nie wprowadzi na rynek. Jednak firma zaskoczyła wielu, mówiąc, że poważnie myśli o wprowadzeniu samochodu na rynek do 2023 roku.

Nawet firma Zainwestował w produkcję mikrobusów elektrycznych w Stanach Zjednoczonych. Oczekuje się, że produkcja rozpocznie się pod koniec roku, zarówno w USA, jak iw Niemczech.

Przed rozpoczęciem produkcji kilka nowych prototypów ID.BUZZ zostało zauważonych na wolności.

Zauważyliśmy, że samochód elektryczny też był Znacząco z wersją produkcyjną I wyglądał brzydko – ale pokazywał świetny kamuflaż, który może być mylący.

Te opinie pojawiają się wraz z oczekiwanym wkrótce premierą nowego pojazdu elektrycznego, a teraz Herbert Diess, prezes Volkswagena, potwierdził na Twitterze, że pojazd pojawi się 9 marca:

Ekscytujące w nowej premierze ID.BUZZ jest to, że obsługuje ona nie tylko segment, w którym nie było jeszcze wielu pojazdów elektrycznych, ale może być również stosunkowo przystępna cenowo.

Były o tym doniesienia Autobus elektryczny może zacząć się już za 50 000 $.

Byłoby to imponujące, biorąc pod uwagę, że oczekuje się, że będzie miał akumulator o pojemności 80 kWh, co pozwoli na przyzwoity zasięg.

Jednak ostateczne ceny nie są jeszcze oficjalne i prawdopodobnie będą dostępne z wieloma różnymi wewnętrznymi konfiguracjami, które wpłyną na ceny.

Wydaje się, że niemiecki producent samochodów stawia na ID.BUZZ, gwałtownie zwiększając produkcję w kilku zakładach.


Subskrybuj Electrek na YouTube, aby otrzymywać ekskluzywne filmy i zasubskrybuj notacja dźwiękowa.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top