Easter Egg Book Boby Fetta wskazuje na prawdziwego złoczyńcę serialu

Boba Fetta Kontynuuj wytyczoną w nim ścieżkę Mandalorianin Sezon drugi, w którym Timuera Morrison i Ming Na Win wcielają się w role tytułowych Wita i Vinica Shand. Czeka na Ciebie szklanka zimnego niebieskiego mleka Mus Espa Cantina autorstwa Garsy FwipI chociaż znamy już nowe popychacze i shakery, teorie sugerują, że znajomy wróg ukrywa się na pustyniach Tatooine.

Widzieliśmy, jak Puszkowany Rozszerzony Wszechświat po raz kolejny gromadzi się zgodnie z prawem linii głównej, a ostatnio, Boby Fetta Powrót Jedi Śmierć zostaje przywrócona, gdy słynny łowca nagród wychodzi z Sarlacc, aby poprowadzić własną serię wydarzeń na żywo. Istnieje wiele starożytnych postaci, które mogłyby się wyróżniać, ale są Boba Fetta Czekasz w kolejce po „Qi’ra” Emilię Clarke na ułaskawienie?

Lucas FilmDisney

Film z 5 stycznia The Tribes of Tatooine udowadnia, że ​​nie jest łatwo być twardym wobec Tatooine, a nowa siedziba Boby Fetta wstrząsa miejscowymi. Chociaż odcinek wskazywał, że kuzyni Jabby the Hutt byli tymi, którzy wynajęli zabójcę Zakonu Nocnego Wiatru, domyślamy się, że jest on powiązany z syndykatem przestępczym Karmazynowego Świtu. Jeśli nazwa brzmi znajomo, uszy fani zauważyli, że kompozytor Ludwig Göransson włączył motyw Karmazynowego Świtu z Solo: Gwiezdne wojny – historie w książkakredyty.

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Spekulacje na temat powrotu serii Kira rozeszły się po pierwszym serialu, ale pogorszyły się dopiero w drugim odcinku. Piosenka „The Tribes of Tatooine” zawierała w szczególności ekscytujący pościg pociągiem, który przywołał obrazy pojedynczyKradzież Vandorów. Co więcej, Rahim Feet wysłały napastników na zachód słońca i poprosiły ich o powrót do „gangu przestępczego”. Tak się składa, że ​​te stworzenia to Pykowie, którzy prowadzili handel przyprawami i dogadywali się z Karmazynowym Świtem.

READ  Picard Sezon 2 — TrekMovie.com

Jeśli potrzebujesz rewitalizacji, podziel pojedynczy Zostaliśmy przedstawieni podejrzanej gildii, która doszła do władzy wraz z Imperium Galaktycznym. Po szokującym kulminacyjnym momencie filmu o Dryden Voss w reżyserii Paula Bettany’ego okazuje się, że Darth Maul żyje i ma się dobrze, przeżywszy fałszywe niebezpieczeństwo Śmierć i wejście na szczyt karmazynowego świtu. Po jego stronie pojawił się zdumiewający zwrot, że Kira był prawą ręką Molla.

Paul Bettany jako Dryden Foo, solo A Star Wars Story

Disney

pomimo tego Boba Fetta Ten gest jest daleki od zapewnienia, że ​​Clarke powtórzy swoją rolę, kaczki w uroczym rzędzie. Ostatnio sama Clark podzieliła się swoim podekscytowaniem Że historia Kiry była kontynuowana w Wojna łowców nagród bajki. ona też powiedziała Hollywoodzki reporter Miała „strony” z przemyśleniami na temat swojej postaci, ale nie miała żadnych wiadomości od Disney+.

W komiksach spotykamy Qi’rę 10 lat po tym, jak zdradziła Hana. Pokaż, że nadal była integralną częścią Crimson Dawn. Oprócz kradzieży zamrożonego karbonitu Hana Solo, ścieżki Qi’ra skrzyżowały się z Bobą Fettem, a nawet Leią Organą. Tak bardzo, jak chcielibyśmy zobaczyć Maula pop za równą scenę Luke Skywalker oszczędza w ostatniej chwili w Mandalorianin Sezon drugi niestety umarł dawno temu, zanim Boba stanął na tyłku na tronie Jabby.

Dużo dyskutowano o tym, jak/kiedy Qi’ra może wrócić do gry na żywo i okazało się, że Boba Fetta Już zaczął nas trolować. Niestety terminy mogą nie zawierać małżeństwa. ten wydarzenia pojedynczy ma miejsce Około 10-13 BBY (przed bitwą pod Yavin), podczas gdy Boba Fetta Ustaw około 9 ABY. Jest 20-letnia przerwa, odkąd ostatnio widzieliśmy Qi’rę, ale zawsze mogą kupić perukę Clarke’a Daenerys Targaryen i ufarbować ją na szaro zamiast na blond. Powrót Marka Hamilla do Mandalorianin Udowodniono, że w dzisiejszych czasach jest wiele do zrobienia z CGI.

Mandalorianin, Luke Skywalker, Mark Hamill

Disney

Chociaż dodanie Hutt Twins i Krrsantan gwałtowna ekspansja wszechświata To fajna wygrana dla tych, którzy narzekali, że dynastia Hutt została odsunięta na bok przez filmy, wprowadzając wielkiego złoczyńcę (złoczyńców), tak wcześnie, że nie pasuje do formuły zwrotów akcji Gwiezdne Wojny Oferty są już znane. Choć raz moglibyśmy otrzymać nowe stworzenie jako wielkie zło, ale przypisujemy nasze galaktyczne zasługi, aby Qi’ra był w tym planetarnym mistrzem marionetek.

READ  80-letni perkusista Rolling Stones Charlie Watts opuszcza trasę zespołu po Stanach Zjednoczonych

Nowe odcinki Boba Fetta Na antenie Disney+ w środy

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top