UWAGA: Reimer odmawia noszenia koszulki Pride

UWAGA: Reimer odmawia noszenia koszulki Pride

James Reimer nie będzie nosił koszulki Pride podczas Sharks Pride Night.

Jest jedynym zawodnikiem Sharks, który nie założył koszulki Pride podczas dzisiejszej rozgrzewki.

SJHN Daily: Rekiny będą nosić Pride Nightshirts, Mukhamadullin w drodze do San Jose

Reimer nie weźmie udziału w rozgrzewce, a Kaapo Kahkonen wystąpi przeciwko New York Islanders. Reimer będzie aktywny jako rezerwowy dla Kahkonena.

San Jose Sharks i Reimer wydali oświadczenia. Reimer wraz z kapitanem Loganem Couture i trenerem Davidem Quinnem rozmawiali z mediami po tych uwagach.

To są ich pełne wypowiedzi.

Według San Jose Sharks: „Kontynuując wieloletnie zaangażowanie w sojusz ze społecznością LGBTQIA+, Sharks Sports & Entertainment z dumą organizuje Sharks Pride Night 2023. Wydarzenia w tym tygodniu, których kulminacją jest dzisiejszy mecz przeciwko New York Islanders, wzmacniają wartości naszej organizacji i zaangażowanie na rzecz integracyjnego, gościnnego i bezpiecznego środowiska Wszystkim gościom w każdym z naszych obiektów.

„Promując te standardy, uznajemy również i akceptujemy prawa jednostek do wyrażania siebie, w tym tego, jak i czy zdecydują się wyrazić swoje przekonania, niezależnie od przyczyny lub problemu.

„Jako organizacja nie zrezygnujemy z poparcia dla społeczności LGBTQIA+ i będziemy nadal zachęcać innych do angażowania się w aktywną koalicję”.

Per James Reimer: „Pod parasolem hokejowej inicjatywy NHL Hockey for All, San Jose Sharks postanowili założyć dziś koszulki wspierające społeczność LGBTQIA+.

„Przez 13 lat mojej kariery w NHL byłem chrześcijaninem – nie tylko tytułem, ale także sposobem codziennego życia. Mam osobistą wiarę w Jezusa Chrystusa, który umarł na krzyżu za moje grzechy, aw odpowiedzi prosi mnie, abym kochał i naśladował wszystkich”.

„Nie mam w sercu nienawiści do nikogo i zawsze starałem się traktować każdą napotkaną osobę z szacunkiem i życzliwością. W tym konkretnym przypadku postanawiam nie popierać czegoś, co jest sprzeczne z moimi osobistymi przekonaniami opartymi na Biblii , który jest najwyższym autorytetem w moim życiu.

READ  Senatorowie muszą zmienić stronę w nowy i ożywczy rozdział w historii zespołu

„Głęboko wierzę, że każdy ma swoją wartość i wartość, a społeczność LGBTQIA+, podobnie jak wszyscy inni, powinna być mile widziana we wszystkich aspektach hokeja”.

San Jose Hockey będzie teraz zawierał więcej informacji na temat tej historii, w tym reakcji graczy, reakcji SJHN i nie tylko.

Do tego czasu oto pełna konferencja prasowa Jamesa Reimera:

Witamy w Twoim nowym miejscu, gdzie znajdziesz najświeższe wiadomości, analizy i opinie dotyczące San Jose Sharks. Jak my FacebookPodążaj za nami Świergot I nie zapomnij zasubskrybować SJHN+ dla wszystkich treści tylko dla członków z Sheng Peng i National Hockey Now Network oraz przeglądania bez reklam.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *