Blockbuster popycha zwroty na oficjalnej stronie internetowej, koncie na Twitterze

Blockbuster popycha zwroty na oficjalnej stronie internetowej, koncie na Twitterze

Który to rok?! Blockbuster może wkrótce mieć plany, aby jego obserwujący byli dobrzy i wrócili, ponieważ ich oficjalna strona internetowa została ponownie uruchomiona, a ich konto na Twitterze zostało obudzone ze snu.

Oficjalna strona Blockbuster ma teraz stronę główną, która pokazuje obraz ich słynnego logo wraz z tekstem „Pracujemy nad przeróbką twojego filmu”. według Wayback MaszynaTen wygląd pojawiał się wiele razy w przeszłości. Jednakże, ponieważ Blockbuster również opublikował wpis na Twitterze w tym tygodniu, można się zastanawiać, czy firma (której spółką macierzystą jest teraz Dish Network) chce ponownie wejść na rynek… lub całkowicie zaangażować się w inny projekt. (Ich konto na Twitterze, podobnie jak wiele innych marek, zwykle publikuje dowcipy i rozmowy jeden na jednego).

Blockbuster ma ponad 9 000 sklepów na całym świecie. W 2010 roku ogłosili upadłość, co stanowi ogromny spadek od czasu ich pierwszego otwarcia w 1985 roku. Od 2023 roku pozostał tylko jeden sklep Blockbuster, popularna lokalizacja w Bend w stanie Oregon. Ten sklep stał się nostalgicznym miejscem turystycznym, z zabawnym dokumentem zatytułowanym Ostatnia bomba A nawet samo zorganizowanie nocnego noclegu pozwala cieszyć się nocami filmów akcji, niekończącym się popcornem i wszystkim, co przykleiło się do dywanu.

Wygląda na to, że nostalgia za Blockbusterem jest już stała. Ale w jakiś sposób wydaje się to trochę sztuczne — co jest tylko niewielką częścią powodu, dla którego seria Netflix o tej samej nazwie trwała tylko jeden sezon. W końcu, czy wielu z nas nie było wkurzonych, kiedy Blockbuster zaczął uzbrajać sklepy wideo dla mam i popów? Więc co zrobiliśmy naprawdę Przegapić szansę na odkrycie Blockbustera innego niż przeglądanie alejek, co możemy zrobić w naszych lokalnych sklepach? No, może pachniało trochę inaczej…

READ  Obudowa wycieku Xiaomi 13 Ultra pokazuje gigantyczną wyspę aparatu

Niezależnie od tego, czy podobał ci się Blockbuster, czy nie, humor na stronie internetowej i odnowione konto na Twitterze wystarczą, aby ludzie zaczęli się zastanawiać, co, jeśli w ogóle, mogą zrobić.

Co sądzisz o Blockbusterze? Myślisz, że wypożyczalnie wideo mogą znowu działać na tak dużą skalę? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *