Ukazała się nowa piosenka dla WRLD Juice: Posłuchaj

Nowy Sok WRL Piosenka została wydana. Nazywa się „Już nie żyje” i pojawi się na nadchodzącym albumie po jego śmierci Walka demonów. Posłuchaj tego poniżej.

Demon Fight nadejdzie 10 grudnia via Produkcja klasy A I Zapisy międzyskopowe. Będzie to druga płyta rapera z Chicago po jego śmierci, po zeszłym roku Legendy nigdy nie umierają. Przewiń w dół, aby zobaczyć zwiastun nowego albumu.

Legendy nigdy nie umierająZostał wydany w lipcu 2020 roku i zawierał piosenkę zatytułowaną „Walka demonówWyprodukowany przez DT i Nicka Mirę z Internet Money. Album pojawił się siedem miesięcy po Juice WRLD Zmarł W wieku 21 lat. W oświadczeniu o Walka demonówMatka Juice WRLD, Carmella Wallace i Grade A Productions, powiedziała:

Nie było nic, co Jrad „Juice WRLD” Higgins cieszyłby się bardziej niż dostarczanie nowej muzyki milionom fanów na całym świecie. Pozostawił po sobie zadziwiająco obszerny katalog muzyki, który zapewni jego fanom nowe piosenki do słuchania przez wiele lat. Grad zawsze był całkowicie szczery w swoich zmaganiach i poprzez swój muzyczny geniusz, poprzez swoją sztukę jasno pokazał, co jest w jego sercu i umyśle. Nigdy się nie poddawał, a jego przyjaciele i rodzina nigdy się nie poddawali, by go wesprzeć. Dziś ogłaszamy nowy album Walka demonów 10 grudnia zachęcamy wszystkich, którzy zmagają się z uzależnieniem i zdrowiem psychicznym, aby nigdy nie rezygnowali z walki. Nadal zapewniamy bezpłatne wsparcie za pośrednictwem LiveFree999.org na jego cześć.

Na początku tego roku Grade A i Interscope ogłosiły pośmiertne wydanie albumu Juice WRLD Impreza nigdy się nie skończy Opisał to jako pierwsze wydanie w trylogii. Żadnych więcej szczegółów na temat Impreza nigdy się nie skończy zostały udostępnione.

READ  Lego celebruje różnorodność tęczą miniaturowych postaci

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top