Horoskop dzienny: 15 czerwca

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Twoja zdolność do jasnego wyrażania siebie iz pełną wiarą w siebie otworzy drzwi, które wcześniej były dla ciebie zamknięte. Tylko upewnij się, że to, co obiecujesz innym, jest w Twojej mocy. Nie musisz przeceniać swoich możliwości.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Upewnij się, że dzisiaj myślisz głową, a nie sercem. Zdrowy rozsądek jest niezbędny, jeśli chcesz z powodzeniem zajmować się sprawami natury osobistej i zawodowej. Inni mogą tolerować emocje i popełniać błędy, ale ty nie.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Partnerstwa mogą w tej chwili przechodzić trudny okres, ale sprawy nie są tak złe, jak się wydaje. Najprawdopodobniej dużo czytasz w tej sytuacji i dużo oczekujesz od innych ludzi. Usiądźcie razem i omówcie własne potrzeby.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Mądrze może być zatrzymanie niektórych myśli dla siebie, zwłaszcza jeśli są to myśli, które źle odbijają się na innych. Masz tendencję do mówienia rzeczy, których później żałujesz i ostrzegasz planety, że mogą dziś powodować pewne problemy.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Musisz zacząć patrzeć na swoje życie z bardziej pozytywnej perspektywy. Wiedz, że jesteś tu z jakiegoś powodu i że urodziłeś się z talentami, z których masz czerpać. Zrób wszystko, aby wykorzystać swój potencjał w ciągu najbliższych kilku dni.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Narysuj linię pod przeszłością i ruszaj lekko i odważnie w nową, świetlaną przyszłość. Przesłaniem dzisiejszych gwiazd jest to, że zawsze powinieneś patrzeć w przyszłość i nigdy nie patrzeć wstecz, więc zapomnij o tym, co wydarzyło się wczoraj i przedwczoraj, teraz ma to znaczenie.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Może ci się nie podobać to, co dziś słyszysz pocztą pantoflową, ale ostrzeże cię to, że nie każdy, komu ufasz, na to zasługuje. Czy jesteś zaskoczony, że ktoś Cię zawiódł? Nie musi tak być. Byłem z nimi bardzo prosty.

Waga (24 września – 23 października):

Przyjaciel powie ci dzisiaj jedną rzecz, ale członek rodziny powie coś zupełnie innego. Więc komu ufasz? Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz podejmować natychmiastowej decyzji. Masz mnóstwo czasu na samodzielne sprawdzenie faktów.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Celujesz za wysoko? Czy twoje wysiłki są skazane na niepowodzenie? Odpowiedź brzmi nie i znowu nie, więc zaufaj sobie w 100% i rób to, co robisz. Im bardziej mierzysz się dzisiaj z wyzwaniem, tym bardziej będziesz się dobrze bawić.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Możesz nie być typem, który słucha tych, którzy zalecają ostrożność, ale nawet ty możesz zauważyć, że ostatnio niebezpiecznie przekroczyłeś krawędź. Bądź mądry i wycofaj się trochę w ciągu najbliższych 24 godzin. Żyj, by walczyć kolejny dzień.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Znasz stare powiedzenie – jeśli chcesz czegoś dobrze, lepiej zrób to sam – więc podejdź do tablicy i upewnij się, że to, nad czym obecnie pracujesz, jest zrobione dobrze i na czas. Nie dawaj innym pozwolenia na robienie rzeczy w Twoim imieniu.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

To nie tak, że puszczasz wodze fantazji, ale istnieje teraz niebezpieczeństwo, że możesz zmienić małe lęki w wielkie katastrofy w swoim umyśle. Uspokój się i postrzegaj obecne wyzwania jako szanse, a nie koniec świata.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Nie daj się wciągnąć w konflikt, który nie ma z tobą nic wspólnego. Możesz myśleć, że wiesz, kto ma rację, a kto nie, i co należy zrobić, ale żadna ze stron nie podziękuje ci za to, co mówisz. Niech sobie z tym poradzą.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  Reakcja Neve Campbell na wzmiankę w programie „Dawn FM” The Weeknd

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top