Ujawniono Creed Champions na PlayStation 4, Xbox i Nintendo Switch

Rozmawialiśmy o nowej grze wideo eSports Boxing Club, która będzie dostępna na PC i konsole w tym roku. Kolejna nowa gra wideo o boksie jest w drodze, a ta ma ostateczną datę premiery.

Nazywa się Big Rumble Boxing: Creed Champions. Opracowany przez Survios we współpracy ze studiem filmowym Metro Goldwyn Mayer, oparty jest na uniwersum Rocky Movie.

Survios opracowało również grę opartą na VR Creed Rise to Glory, ale nowy tytuł bokserski w stylu arcade jest już w drodze na konsole. Gra zostanie wydana na PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC za pośrednictwem Steam 3 września.

Spójrz na zwiastun, który został odsłonięty w IGN Expo w piątek.

Kilka postaci z filmów Rocky’ego, w tym oryginalny bohater, Rocky Balboa, Apollo Creed, Evan Drago i Clubber Lang, jest częścią planu. W zwiastunie są też inne postacie.

Rozgrywka przypomina klasyczny beat-em-up Midway Ready to Rumble. Dla mnie IGN:

“Big Rumble Boxing: Creed Champions funkcje i tryb walki zręcznościowej, który zawiera “Nowe historie”, w których gracze mogą odblokować nagrody, a także rywalizujące lokalne mecze dla wielu graczy. Dostępny jest również tryb treningowy, który przenosi Cię w klasyczny montaż szkoleniowy w stylu Rocky ”.

Screen Stars opublikowało w piątek około 22 minut rozgrywki na YouTube.

BRBCC nie jest typem, który zagraża klubowi bokserskiemu eSports, który szczyci się tym, że jest symulacją pięknej nauki. Miło jest jednak widzieć, jak boks powraca na konsole w formatach arcade i symulacyjnych.

READ  Noga 1600-letniej zmumifikowanej owcy jest dowodem starożytnych praktyk rolniczych

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top