Porsche 911 GT3 R (992) potwierdzone przez Rensport

RENNSPORT ogłosił, że Porsche 911 GT3 R (992) wkracza do tego segmentu, udowadniając swoją klasę samochodów wyścigowych GT3.

Nowa karta SIM w bloku sporty deszczowe Zostało to oficjalnie potwierdzone Że najnowszy zawodnik Porsche GT3 sięgnie po tytuł.

Porsche 911 GT3 R (992) to najnowszy GT3 firmy ze Stuttgartu, charakteryzujący się charakterystyczną stylistyką i sześciocylindrowym wydechem z umieszczonym z tyłu silnikiem. Samochód jest w stanie wytworzyć 565 KM i waży 1250 kg, ale obie wartości podlegają obliczeniom FIA i SRO Motorsport Group’s Balance of Performance (BoP).

sporty deszczowe Zdjęcie nowego samochodu pojawiło się na początku tego tygodnia, ale dzisiejsze ogłoszenie (6 stycznia 2023 r.) potwierdza, że ​​będzie to pierwsze Porsche GT3 generacji 992, które pojawi się w wyścigach symulacyjnych. samochód też Potwierdzono pojawienie się na Assetto Corsa Competizione jeszcze w tym roku.

Ujawniono wideo w silniku, w którym szczegóły są subtelne – ale oczywiście poczekamy, aż zostanie przetestowane na torze na platformie, zanim wydamy osąd.

Model 992 zastępuje poprzedni model 991.2, który odniósł światowy sukces, wygrywając 24-godzinny wyścig w Spa i wielokrotnie wygrywając mistrzostwa NLS (Nürburgring Langstreken) na torze Nürburgring.

Porsche i Ren Sport ponownie współpracują przy zapowiedzi 911 GT3 R (992)
Prawdziwe zdjęcie, Porsche

Porsche odniosło również sukces za oceanem dzięki udziałowi w klasach IMSA GTD i GTD Pro.

992 dołącza do tego, co zostało wcześniej ogłoszone Audi R8 LMS GT3 evo IICałkowicie elektryczne BMW M4 GT3, Porsche 911 GT3 R (991.2) i Porsche Mission R na targach RENNSPORT z opóźnieniem Zamknięta beta ma rozpocząć się w tym miesiącu.

Porsche 911 GT3 R (992) z tylnym podium Sim Rainsport Racing
Zdjęcie wnętrza silnika

RENNSPORT robi ostatnio furorę w branży wyścigów symulacyjnych, ciesząc się bliską współpracą z wiodącym nadawcą i promotorem e-sportu ESL. Plotki, że Wielu wybitnych kierowców wyścigowych zapisało się do wyścigów w drużynach ESL Rozesłane i potwierdzone na Traxion.GG.

READ  Garena Free Fire pojawiła się jako najczęściej pobierana gra mobilna na świecie w październiku 2021 r.

„W ciągu tego miesiąca Rennsport wraz z ESL ogłosi dużą aktywność sportową” – powiedział Maurice Hebecker, dyrektor generalny i współzałożyciel Rennsport. do Traxion.GG.

Potwierdzone Porsche 911 GT3 R (992) po stronie Rennesport
Zdjęcie wnętrza silnika

Nie możesz się doczekać jazdy najnowszym Porsche GT3? Czy zarejestrowałeś się do zamkniętej bety RENNSPORT? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Porsche

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top