UFC Vegas 61: Dern kontra Yan wyniki na żywo, dyskusja, gra po zabawie

UFC Vegas 61: Dern kontra  Yan wyniki na żywo, dyskusja, gra po zabawie

Dołącz do nas już dziś na Bloody Elbow, aby uzyskać wyniki na żywo, dyskusję, podsumować i zagrać przez (główne wydarzenie) UFC Vegas 61: Dern vs Jan Zejdź do Miasta Grzechu.

Nagłówek pojawia się w kobiecej kategorii wagi słomkowej, w której zawodnicy Mackenzie Dern i Yan Xiaonan rywalizują w pięcioboju. Co-headliner będzie w wadze półśredniej, a niepełnoletni Francisco Trinaldo zmierzy się z Randym Brownem.

Ta karta zostanie wyemitowana w całości ESPN +. Pierwsza karta sześciu walk ma się rozpocząć o godzinie 16:00 czasu EST / 13:00 czasu PT. Karta główna na sześć walk zostanie opublikowana o 19:00 ET / 16:00 czasu PT i nadal będzie działać ESPN +. Intro można też znaleźć w Fight Pass poza Stanami Zjednoczonymi.

karta główna

Mackenzie Dern kontra Xiaonan Yan

runda 1 – Kopnięcie boczne od Yana na miejscu. Dern ma rację. Yan dużo oszukuje. Strzały ze skrzydła Dern. Niezła kombinacja Yana, ale Dern strzela w prawy tył. Kolejne cięcie od Yana. 1-2 jan. Yan kontynuuje wysyłanie ciosu w niepożądany sposób. Dern chowa się pod spodem i wygląda na trudny do usunięcia. Prawie skręciła za róg, ale Yan się odepchnęła. Krótkie klipy Yan. oni wracają. Yan z krótkimi kopnięciami w nogę. Yan szuka teraz procesu usuwania. Dern próbuje bezskutecznie wycofać strażnika. Dern z kombi. Trzymaj się i szukaj rzutu głową i ramieniem. Yan kończy się na szczycie, po czym natychmiast się budzą. 10-9 stycznia

Runda 2 Dern wbija cios. Yan z kopnięciem w nogę. Dern podciąga osłonę i szuka blokady na nogę. Yan broni się i oddaje kilka strzałów z góry. Dern uzupełnia podpróby. Musi jednak zabezpieczyć drugiego faceta. Jest w niezręcznej sytuacji, próbując się zmienić. Wypróbuj Omoplatę. Derny kręcą się ku górze. Dernowy ból na ramieniu. Prosto do trójkąta ramienia. Dern powoli się adaptuje. Jan broni się, ale pozwala Dernowi uzyskać lepszą pozycję. tłumy. stemple; Oddała plecy. Dern został o 1:15. stemple; Dużo ich. Dern łamie rękę. Następnie przechodzimy do górnego trójkąta bocznego. Yan przetrwa. 10-9 Dern.

READ  Zawodnik the Reds, Joey Votto, wraca do składu po 10 miesiącach przerwy

Runda 3 – kopnął Yan od środka. Kopnięcie do przodu. Dern wspiera ją ciosami. Yan odpowiedział. Kolano Yan i Dern ciągnie strażnika. Osłona gumowa. Yan cofa się i stawia go z powrotem na nogi. Wymieniają niskie kopnięcia. Mocny kopniak z Dern w ciało. w przeciwnym razie. Dern strzela, ale nic tam nie ma. Dern trochę się rozlazł. Kopnięcie forhendowe Yana. druga. Kopnięcie nogi z Dern. Yan z dużym strzałem prawdopodobnie oszołomił Dern. Kopnięcie wewnątrz nogi. Kolejne prawo Yan. Dern łapie kopniaka, ale nie może powalić przeciwnika. Dern kołysze się i chybia. Yan z niezłym prawem. Dern kopie ciało. Wymieniają niskie kopnięcia. Dern z terminacją za późno, ale za mało. 10-9 stycznia

Runda 4 – Szybki start. Oba kopnięcia ziemi. Ładnie wyjechałem z Dern. Również i szuka usunięcia. To pułapka na nogi, ale to doskonała obrona przed Yan. pozostają wyprostowane. Dern z kopnięciem, ale wybucha z Blemenem. Dern przywiązuje ją do klatki, unikając łokcia. Dern toczy się tam iz powrotem, ale nic tam nie ma. wspierać. Wysuszyć z Yan. Yan z dwoma dobrymi licznikami. ukłucie. Dern wchodzi w kombinację. Wewnętrzna noga kopniaka od Yan. Dern szuka rzutu, ale Yan pozostaje ciężki. Jest w pełnej straży Derna. Yan podchodzi blisko, aby Dern nie szukał ataku. Dern szuka ramienia, ale długo. 10-9 stycznia

Runda 5 – Od razu się wymieniają. Yan pochylił się ostro w prawo. Dern jest bardzo agresywny. Poważnie szuka procesu usunięcia. Już to mam. Dziwna kontrola po stronie Derna. Niebezpieczny obszar lian. tłumy. Krótkie ciosy, aby uwolnić ramię. Więcej ciosów. Yan ponownie próbuje uciec, ale to Mackenzie Dern. Yan zdjął haczyk na około dwie sekundy. Jest jednak wysoki. Umiejętnie przesunęła biodra do tyłu, aby uzyskać lepszą kontrolę. Jednak Yan ponownie posuwa się do przodu. Świetna akcja naziemna obu myśliwców. Dern znów zaczyna uderzać pięścią, ale czas się kończy. Dern nie mógł spłaszczyć Yan. Wygląda na to, że czas ochłodzić Mary. Szuka ramienia, teraz Americana. Zabezpiecza ramię, ale Yan się poślizgnie! Wspaniały! 10-8 Dern i 47-47 na mojej karcie.

READ  Wpakowałem się w duże kłopoty: Tai Emery ujawnia możliwą karę za powtarzanie wirusowej celebracji w BKFC Thailand 4

Xiaonan Yan pokonał Mackenzie Derna decyzją większości (48-47, 48-47, 47-47)

Randy Brown pokonał Francisco Trinaldo jednogłośną decyzją (29-28, 29-28, 29-28)

Raoney Barcellos pokonuje Trevina Jonesa jednogłośną decyzją (30-25, 30-27, 30-27)

Przyjaciel Josepha pokonał Dona Shinesa przez poddanie (duszenie gilotyną), 30. rundy 1

Mike Davis pokonał Wiaczesława Borszewa jednogłośną decyzją (29-28, 30-26, 30-26)

Karta początkowa

Daniel Santos pokonał Johna Castanedę przez KO (kolano i ciosy), 4:28 drugiej rundy

Iler Latifi pokonał Aleksieja Oleinika jednogłośną decyzją (30-27, 30-27, 30-27)

Joachim Silva pokonał Jesse Ronsona przez TKO (kopnięcia), 3:08 rundy 2

Brendan Allen pokonał Krzysztofa Gotko przez poddanie (naga tylna przepustnica), 4:17 rundy 1

Chelsea Chandler pokonała Julega Stoliarenko przez TKO (kopnięcia), 4:15 rundy 1

Guido Canetti pokonał Randy Costę przez kapitulację (naga tylna przepustnica), 1:04 rundy 1


Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *