AirPods Pro 1. generacji otrzymuje nową, fajną funkcję, którą można znaleźć w modelu drugiej generacji

Apple AirPods Pro 2 są wyposażone w nową funkcję Adaptive Transparency, która poprawia tryb przezroczystości prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. AirPods Pro 2, podobnie jak oryginalny model, mają aktywną redukcję szumów (ANC), która usuwa rozpraszający hałas otoczenia z wkładek dousznych. Ale są chwile, kiedy chcesz wiedzieć, co się wokół ciebie dzieje.

Adaptacyjna przezroczystość pozwala słyszeć ważne dźwięki tła bez wbijania dźwięku do uszu

Załóżmy, że spacerujesz po wielkim mieście, słuchając Beatlesów Helter Skelter. To bardzo głośna piosenka, o której Paul McCartney powiedział, że została napisana wyraźnie, aby była najgłośniejszą i najcięższą piosenką w tamtych czasach. Ale podczas odtwarzania muzyki z włączoną funkcją ANC możesz nie usłyszeć syreny z karetki, gdy znajdujesz się na przejściu dla pieszych. Jednak przy włączonym trybie przezroczystości można usłyszeć odgłosy tła, które przykuwają twoją uwagę, co pozwala zdecydować, czy masz iść dalej, wrócić na chodnik, czy po prostu zatrzymać się w miejscu.
Nowe AirPods Pro 2 mają funkcję jabłko Nazywa „przejrzystością adaptacyjną”. Korzystając z nowego układu H2 znajdującego się tylko w nowych AirPods Pro 2, ta funkcja pozwala urządzeniu „zmniejszyć intensywność głośnych dźwięków, takich jak syreny lub elektronarzędzia”, umożliwiając trybowi przezroczystości powiadomienie o syrenie (wskazując, że szybko poruszający się karetka pogotowia lub samochód policyjny może znajdować się w pobliżu) lub elektronarzędzia, takie jak młot pneumatyczny (wskazujący na potencjalną dziurę w ziemi w pobliżu), bez nagłego słyszenia tych dźwięków w uchu o bardzo dużej głośności.
Osoby ze starszymi słuchawkami AirPods Pro mogą powiedzieć: „Chciałbym mieć tę funkcję bez konieczności kupowania suplementu”. Zastanów się. Możesz mieć swoje życzenie. niektóre reddit Użytkownicy OG AirPods Pro zauważyli, że po zainstalowaniu iOS 16.1 Beta 3 (dostępna podgląd deweloperski), Adaptive Transparency pojawił się jako opcja w AirPods Pro pierwszej generacji. Jest dostarczany z nowym oprogramowaniem sprzętowym AirPods w wersji beta o numerze kompilacji 5A304a.
READ  „Pokémon Diamond” i „Pearl” wyglądają lepiej w najnowszych zwiastunach Switch | Engadżet

Jeśli zastanawiasz się, czy jest to błąd ze strony Apple, wydaje się, że tak nie jest. Jeden z użytkowników Reddita z tym uchwytem „Jeff03blue_Instinct” pisze o swojej pierwszej generacji AirPods Pro: „Każdego ranka otwieram te drzwi, które wydają głośny piszczący dźwięk. Hałas jest usuwany po otwarciu drzwi. Edycja: Nie jest do tego przyzwyczajony. „

Zyskaj o 25% dłuższą żywotność baterii dzięki słuchawkom AirPods Pro drugiej generacji

Jeśli zastanawiasz się, czy to oznacza, że ​​nie powinieneś rezygnować z nowych AirPods Pro 2, pamiętaj, że ten ostatni używa układu H2, który można znaleźć tylko w najnowszym modelu. I to jest układ odpowiedzialny za adaptacyjny tryb przezroczystości, co oznacza, że ​​teoretycznie ta funkcja powinna działać lepiej na nowo wydanej jednostce. Ponadto w wersji drugiej generacji znacznie poprawiono żywotność baterii.

Dzięki etui ładującemu MagSafe możesz uzyskać do 30 godzin słuchania i 24 godzin rozmów przed koniecznością ładowania. Dzięki OG AirPods Pro etui zapewnia do 24 godzin użytkowania między ładowaniami. Jeśli więc dokładnie zastanawiasz się, czy przejść na AirPods Pro 2, rozważ o 25% dłuższą żywotność baterii. Etui można ładować bezprzewodowo za pomocą ładowarki MagSafe, ładowarki Apple Watch lub ładowarki z certyfikatem Qi. Działa również zasilacz Lightning.

Kup Apple iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, a otrzymasz Dynamic Island i nowy czujnik aparatu 48 MP

AirPods Pro 2 jest również wyposażony w podwójne funkcje ANC i umożliwia sterowanie funkcjami odtwarzania z łodygi. Głośność można regulować, przesuwając palcem w górę lub w dół na słuchawkach. Jeśli chodzi o cenę, AirPods Pro drugiej generacji to 249 USD, czyli tyle samo, co oryginalny model, kiedy został wypuszczony 30 października 2019 r. Możesz także dokonać sześciu miesięcznych płatności w wysokości 41,50 USD.

READ  Miłośnicy Dnia Matki 3 fantazjują o uroczej edycji 3D w słodko-gorzkim filmie powitalnym

Nawet jeśli możesz użyć Adaptive Transparency na oryginalnych AirPods Pro, wprowadzone ulepszenia mogą wystarczyć, aby warto było kupić nową wersję AirPods Pro. Apple zauważa, że ​​„wkładki douszne zapewniają spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy”. [that] Personalizuje wrażenia słuchowe, precyzyjnie umieszczając elementy dźwiękowe w otaczającej Cię przestrzeni.”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top