Twój horoskop Lockheed: 12 czerwca

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Masz tendencję do rozpoczynania wielu nowych projektów na raz, co nieuchronnie oznacza, że ​​ryzykujesz nieukończenie żadnego z nich. W tym roku powinieneś robić rzeczy inaczej. Wyznacz sobie cel #1 i trzymaj się go, aż się skończy i odkurzy.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Będziesz pełen pomysłów na następny tydzień i przynajmniej nie będziesz się wstydzić mówić innym, co powinni zrobić i jak powinni to zrobić. Staraj się jednak nie powtarzać słów — powtarzanie tego samego w kółko może być denerwujące.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Łatwiej będzie Ci poprawić swoją sytuację finansową, gdy Merkury powróci do Słońca w głównym obszarze finansowym Twojego wykresu w poniedziałek. Możesz nie stać się bogaty od razu, ale twoja sytuacja z płynnością finansową z pewnością będzie wyglądać zdrowiej niż ostatnio.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

To idealny czas na wymyślanie nowych pomysłów i rozpoczynanie nowych projektów. Teraz, gdy rządząca planeta Merkury znów przeszła na twoją korzyść, nie musisz być ostrożny – wyjdź w świat i zrób coś niezwykłego.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Możesz odczuwać pokusę, by współczuć przyjacielowi, który jest smutny z powodu swojego szczęścia, ale w głębi duszy wiesz, że sami je ściągnęli na siebie. Pomóż im, jeśli możesz, ale nie w takim stopniu, w jakim myślą, że nie muszą podejmować decyzji samodzielnie.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Im więcej czasu spędzisz z przyjaciółmi i krewnymi w ciągu najbliższych kilku dni, tym więcej będziesz się dobrze bawić i tym bardziej prawdopodobne, że pojawią się nowe możliwości. Nie wstydź się pozwolić innym zastanowić się nad twoimi nadziejami i marzeniami — może mogą pomóc.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Kosmiczna aktywność w obszarze funkcjonalnym Twojego wykresu pomoże Ci skoncentrować się na tym, co należy zrobić, aby dalej realizować swoje twórcze talenty. Coś, co robisz od lat, jak hobby, może wkrótce stać się ważnym źródłem dochodu.

Waga (24 września – 23 października):

Ważne jest, aby ćwiczyć umysł przez następny tydzień. Jako jeden z powietrznych znaków zodiaku, jesteś w najlepszej formie, gdy twój umysł jest zakwestionowany, więc nie bój się zadawać pytań, których inni ludzie woleliby unikać.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Jest coś o charakterze finansowym, które wymaga Twojej pełnej i pilnej uwagi, nawet jeśli oznacza to zaprzestanie tego, nad czym obecnie pracujesz. Być może będziesz musiał dokonać jakiegoś poświęcenia w ciągu następnego tygodnia, ale na dłuższą metę będzie to tego warte.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Oczekuj, że przyjaciele, bliscy i współpracownicy będą w tym tygodniu bardziej wymagający niż zwykle i jeśli to możliwe, zrób to, o co cię proszą. Wszelkie usługi, które im teraz świadczysz, zostaną w pełni spłacone później. Pomyśl o tym jako o inwestycji.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Niektóre z twoich ostatnich wysiłków mogły nie spełnić standardów, które sobie wyznaczyłeś, ale to nie koniec świata. W rzeczywistości może to być początek fazy, w której naciskasz mocniej niż kiedykolwiek wcześniej i osiągasz więcej niż kiedykolwiek.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Merkury dołącza do Słońca w najbardziej kreatywnej strefie twojego wykresu w tym tygodniu, więc ustaw wysoko i nie opuszczaj go z jakiegokolwiek powodu. Bez względu na swoje marzenie numer 1, musisz je teraz realizować ze 100% pasją.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Będąc wrażliwym typem, nie ignorujesz wołania o pomoc, ale planety ostrzegają, że następny krzyk, który usłyszysz, może być mylący. Zanim w tym tygodniu ruszysz na ratunek komuś w potrzebie, upewnij się, że nie jest to pułapka, która gra na twoich emocjach.

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

READ  X-Men Hellfire Gala 2022 – Kto nosił Spider-Mana, Scarlet Witch i Doctor Doom?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top