Przełożony występ Taylor Swift w Argentynie skłonił linie lotnicze do zniesienia opłat za zmianę lotu

Przełożony występ Taylor Swift w Argentynie skłonił linie lotnicze do zniesienia opłat za zmianę lotu
  • Taylor Swift przełożyła swój koncert w Buenos Aires z piątku na niedzielę.
  • LATAM Airlines, największa linia lotnicza w Ameryce Południowej, oświadczyła, że ​​nie będzie pobierać od klientów opłat za zmianę daty ani różnic w taryfach, aby mogli dłużej pozostać w mieście.
  • Dyrektorzy branży powiedzieli CNBC, że jest to bardzo niezwykłe rozwiązanie.

Allena J. Dwóch facetów | Los Angeles Times | Obrazy Getty’ego

Podobnie jak huragany, zamiecie śnieżne i pożary, Taylor Swift żąda teraz, aby linia lotnicza zniosła opłaty za zmianę biletu.

Gwiazda muzyki pop powiedziała, że ​​przełożyła zaplanowany na piątek występ w stolicy Argentyny na niedzielę z powodu ulewnego deszczu, pisząc na platformie X, platformie wcześniej zwanej Twitter: „Ponieważ pogoda jest tak chaotyczna, ubieranie się na tę okazję byłoby niebezpieczne” koncert.”

Chilijskie konto LATAM Airlines, największej linii lotniczej w Ameryce Południowej, docierało do klientów w sobotę lub niedzielę.

Linie lotnicze z siedzibą w Chi oświadczyły, że zrezygnują z opłat za zmianę biletów i różnic w taryfach, jeśli pasażerowie będą mogli podróżować w dowolnym momencie do 17 listopada po przełożeniu występu Swifta na największym stadionie w Argentynie.

Niektórzy klienci skarżyli się jednak spółce LATAM w mediach społecznościowych, że mają trudności ze znalezieniem miejsc i że przewoźnik zbyt późno poinformował ich o rezygnacji. Linia lotnicza nie od razu skomentowała, czy doda dodatkowe loty.

Linie lotnicze rutynowo dodają dodatkowe loty w przypadku wydarzeń, takich jak głośne koncerty, konferencje, takie jak targi CES, czy mecze sportowe.

Jednak rezygnacja z opłat za zmianę w przypadku odwołania lub przełożenia koncertu jest bardzo nietypowa, powiedzieli CNBC dyrektorzy branży, a także świadczy o tym, jak bardzo wzrosły rezerwacje na jej trasę koncertową. Choć może to oznaczać nową erę dla zwolnień dla linii lotniczych, runda Eras wywarła wpływ na inne branże, takie jak hotele.

READ  Pięć dań na wynos z przyjęcia koronacyjnego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *