Mark Harmon jest poza NCIS po 18+ sezonach; Model Steve Bender chwali

Ostrzeżenie o spoilerze: Poniższa historia zawiera szczegóły z odcinka z 11 października NCIS.

Poniedziałkowa noc, NCIS gwiazda Mark Harmon Ukończyłem to jako zwykłą serię CBSDługotrwały dramat proceduralny, w którym jego postać, agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, postanawia nie angażować się w przyszłość organów ścigania.

Więcej terminu

Odcinek 1904, „Great Wide Open”, oglądał Gibbsa i agenta specjalnego Timothy’ego McGee (Sean Murray) na Alasce, którzy rozwiązują sprawę dotyczącą zabójcy kontraktowego wynajętego przez lokalny biznes. W następstwie Gibbs informuje swojego partnera i dyrektora NCIS Vance’a (Rocky Carroll), że pozostanie w The Last Frontier na czas nieokreślony.

“Nie wrócę, Tim,” powiedział Gibbs podczas łowienia ryb. “Nie pójdę do domu.”

McGee zapytał Gibbsa, czego szukał na Alasce, na co ten odpowiedział: „Nie wiem. Przeczucie mówi mi, że będę wiedział, kiedy ją znajdę”.

Gibbs powiedział, że czuje „poczucie spokoju”, którego nie czuł tam od śmierci swojej pierwszej żony Shannon (Darby Stanchfield) i córki Kelly (Mary Moser), i że „nie jest gotowy, by to odpuścić”.

Następnie powiedział McGee, że „nie może mieć nadziei na nikogo lepszego” obserwował jego plecy przez ostatnie 18 lat, co skłoniło parę do objęcia go.

Decyzja Gibbsa o zrezygnowaniu z odznaki nastąpiła po jego 18-tym zawieszeniu w sezonie za napaść na zabójcę i prześladowcę psów, a eksplozja łodzi na końcu prawie go zabiła.

W oświadczeniu związanym z emisją odcinka, NCIS PE / Prezentacja Steve Bender Oddał hołd Harmonowi, który stoi na czele serii od jej premiery 18 lat temu, jednocześnie opowiadając o swojej przyszłości w serialu. „Jako producent wykonawczy i drogi przyjaciel, Mark pozostaje integralną częścią serialu” – powiedział Bender w oświadczeniu. „Nasza gwiazda północna zawsze była wierna naszym bohaterom i to właśnie ten fakt zawsze prowadzi nas do historii, które opowiadamy i dokąd te postacie trafiają. A więc jeśli chodzi o przyszłość Gibbsa, jak zauważyli długoletni fani serialu przez lata…nigdy nie liczy się przyszłość Jethro Gibbsa. na zewnątrz”.

READ  Aktor John Cena stoi w obliczu sprzeciwu w Chinach w związku z zawieszeniem Tajwanu

Od jakiegoś czasu odejście Harmona jako regularnego serialu nie wydaje się problemem Jeśli, ale gdy, ze względu na zmniejszenie jego zadań na ekranie i dodanie Gary’ego Cole’a jako regularnego agenta specjalnego Park.

Chociaż nie jest jeszcze jasne, czy Harmon wróci do NCIS, Prezes CBS Entertainment Kelly Cale powtórzył to, co powiedział Bender w wywiadzie dla Deadline w zeszłym miesiącu. „Mark zawsze był częścią programu, a Mark zawsze będzie częścią programu” – powiedział Cal. „Jeśli chodzi o jego pojawienie się na antenie, musimy tylko zobaczyć, jak będzie wyglądać w przyszłości”.

Najlepszy termin

rekord dla Ostateczny termin biuletynu. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Serwis społecznościowy FacebookI Świergot, I Instagram.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top