Toronto Raptors wyprzedzili Milwaukee Bucks w finale sezonu; Następni w grze są Chicago Bulls

Toronto Raptors wyprzedzili Milwaukee Bucks w finale sezonu;  Następni w grze są Chicago Bulls

TORONTO (AP) — Gary Trent Jr. zdobył 23 punkty, Precious Uchiwa miał 14 punktów i 13 zbiórek, a Toronto Raptors pokonali Milwaukee Bucks 121-105 w niedzielę w meczu między skróconymi drużynami, które zadecydowały o ich losie po sezonie.

Malachiasz Flynn dodał rekordowe w sezonie 20 punktów dla dziewiątego w rankingu Raptors w grze cyklicznej. Skończyli 41-41 po raz drugi w historii zespołu. Robili to też w latach 2007-08.

Bobby Portis Jr. zdobył 16 punktów, Jay Crowder dodał 13, a Myers Leonard miał 10 punktów i 12 zbiórek dla Bucks, którzy w zeszłą środę osiągnęli najlepszy wynik w NBA i pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej.

Lindell Wigington zdobył 17 punktów, a Goran Dragic i Thanassis Antetokounmpo zdobyli po 14 punktów dla Milwaukee, co zakończyło sezon zasadniczy 58-24.

Dwukrotny MVP, Giannis Antetokounmpo, był jednym z siedmiu graczy, którzy odpadli z Bucks. Opuścił swój trzeci mecz z rzędu, a Chris Middleton przegapił swój drugi mecz z rzędu z powodu obu kontuzji prawego kolana.

Junior Holiday i Brooke Lopez odpoczywają, zgodnie z raportem kontuzji Bucks, podczas gdy Grayson Allen i Pat Connaughton są poza kontuzjami prawej kostki.

Bucks nie wiedzą, który z czterech potencjalnych przeciwników, w tym Toronto, będzie gospodarzem pierwszej rundy play-offów, ale główny trener Mike Bodenholzer powiedział, że drużyna będzie robić coś więcej niż tylko zwiad podczas nadchodzącego offseason.

„Myślę, że prawdopodobnie jesteśmy również egocentryczni, jeśli mam być z tobą szczery” – powiedział Budenholzer. „Zostanie włożona odpowiednia ilość zwiadu i przygotowań”.

Crowder powiedział, że z zadowoleniem przyjął możliwość spojrzenia do wewnątrz, zamiast martwić się o inny zespół.

„Myślę, że dobrze jest dostosować kilka rzeczy i spróbować skupić się na nas przez kilka następnych dni” – powiedział. „Oczywiście będziemy oglądać te play-offy i zobaczyć, kto jest przeciwnikiem, ale dobrze jest dla nas dopracować kilka rzeczy prowadzących do play-offów”.

READ  Fletcher, Konikny, Engvall, Barzal, Domi

Fred VanVleet (lewy kciuk), OG Anunovy (prawa kostka) i Pascal Siakam (reszta) wszyscy usiedli dla Raptors.

Piątkowa porażka w Bostonie pozostawiła dziewiąte rozstawione Toronto na wschodzie, ustanawiając mecz, który musi wygrać w środę wieczorem z byłą gwiazdą Raptors, Demarem DeRozanem i 10. rozstawionym Chicago Bulls.

„Uwielbiam rywalizację, uwielbiam te wielkie gry” — powiedział Scotty Barnes z Toronto. „Czuję, że to jest miejsce, w którym jestem najlepszy. Czuję się naprawdę podekscytowany.”

W tym roku Toronto wygrało z Chicago 2:1, a gospodarze wygrali wszystkie trzy remisy.

Jacob Poeltel zagrał 11 minut w pierwszej połowie, ale nie zagrał po przerwie, podczas gdy Barnes (22 minuty) i Trent (27) wyszli na dwucyfrowe prowadzenie Toronto w trzeciej kwarcie.

Napiwki

Bucks: Portis i Joe Engels zeszli z ławki po tym, jak nie grali w piątek, przegrywając u siebie z Memphis. Portis i Engels grali po 18 minut, podczas gdy Crowder 25. … Milwaukee wygrało sezon 3-1.

Raptors: Z ośmioma przechwytami, Toronto ma rekord franczyzy w jednym sezonie wynoszący 772. Raptors mieli 769 przechwytów w latach 1997-98. … Anunoby prowadził w NBA pod względem punktacji, zdobywając 1,91 przechwytów na mecz. … wygrali u siebie czwarty z rzędu, kończąc 27-14 North of the Border.

Pięć za 15

Siakam, VanVleet, Trent, Anunoby i Barnes zdobyli w tym sezonie średnio 15 lub więcej punktów na mecz. Raptors zrobili to również w sezonie 2019-20 z Seacam, Vanfleet, Kyle Lowry, Serge Ibaka i Norman Powell. Wcześniej tego nie robiono w NBA od czasu Buffalo Braves z lat 1973-74, prowadzonego przez Boba McAdoo z Hall of Fame, który zdobywał 30,6 punktów na mecz.

Następny

Bucks: Poprowadź ósmą w rankingu drużynę wschodnią, gdy play-offy rozpoczną się 15 kwietnia.

Raptors: Gospodarz Chicago w rozgrywce 9-10 w środę.

___

READ  Zapolowy Fringe Blue Jays nabiera tempa w kierunku miejsca w składzie na dzień otwarcia