Top Talent Jeff Bezo Blue Origin opuszcza NASA Fight

Ujawniono, że wyścig w kosmos trwa dalej Jeff Bezosniebieskie pochodzenie Kilkunastu jej liderów i kluczowych inżynierów opuściło firmę niemal natychmiast Po tym, jak Bezos wystartował w kosmos.

Wielu inżynierów, którzy odeszli, było: Powiedziało Część programu lądownika księżycowego dla astronauty Blue Origin i ruszyła w kilka tygodni po locie Bezosa. Wkrótce po jego locie w kosmos firma dała wszystkim swoim pełnoetatowym pracownikom 10 000 dolarów bez ograniczeń w premii pieniężnej. CNBC Dowiedziałem się, że dwóch najlepszych inżynierów odeszło, aby rywalizować z Blue Origin, Elona Muska‘s SpaceX i Firefly Aerospace. Źródła ujawniły, że wiele osób uważało, że premia miała na celu zachęcenie talentów do pozostania w odpowiedzi na szereg pracowników, którzy wystosowali wypowiedzenie firmy po lipcowej podróży.

Kilka niezapowiedzianych odejść wskazywało na frustrację z najwyższego kierownictwa i nadmiernie zbiurokratyzowaną strukturę, chociaż firma podkreśliła, że ​​Blue Origin nadal powiększa swój zespół. Odkąd Bezos mianował Boba Smitha dyrektorem generalnym firmy w 2017 roku, Blue Origin nie zdołał osiągnąć wielu kamieni milowych. Czas pokaże, czy nadchodzące projekty utrzymają się na dobrej drodze, czy też będą się opóźniać.

Jeśli sam za tym tęsknisz, Bitcoin zbliża się do 50 000 $ i sygnalizuje ożywienie.

READ  Kelowna-West MLA przeprasza za „niewrażliwe” komentarze - West Kelowna News

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top