Kyland’s HOH część 2 – Sieć Big Brother

To może być Sarah Beth Wielki Brat 23 Głowa domu w tym tygodniu, ale pozwoliła Keelandowi pociągnąć za wszystkie sznurki. Jest to więc prawie przedłużenie jego najnowszego HOH. Ale w grę wchodzi ewolucja koła ruletki i zmienia jego nominacje w sposób, którego ani ona, ani Keeland nie chcieli.

Niedzielny odcinek wieczoru rozpoczyna się zaraz po zawodach HOH, a Sarah Beth jest tak szczęśliwa, że ​​jest pierwszą kobietą w sezonie.

Tymczasem Azza i Tiffany są zdenerwowane zwycięstwem Sarah Beth i tym, jak można było tego uniknąć, gdyby w zeszłym tygodniu Keeland rzucił HOH jednemu z nich zgodnie z planem.

Wszyscy inni w domu zastanawiają się, co by zrobiła Sarah Beth, a także co by się stało z Twist Room High Rollers. W tym tygodniu zwycięzca może usunąć filtr z bloku, a następnie alternatywny kandydat jest określany przez zakręcenie kołem ruletki.

Wtedy Derek F zdecydował, dwa tygodnie później, że nadszedł czas, aby spróbować oczyścić atmosferę z Tiffany po tym czasie, on i Azah poszli do pokoju HOH jako ochroniarze Britney przeciwko niej. Obaj w zasadzie niczego nie rozwiązali, ale mod wprowadzony przez program był bardzo mylący. Najwyraźniej redaktorzy i producenci serialu próbują kierować narracją, że Tiffany jest w tym przypadku czarnym charakterem, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest. Derek F całkowicie się mylił, i to już wiele razy wcześniej, jeśli chodzi o Tiffany i inne kobiety w domu, ale nie pokazują wszystkiego przypadkowemu widzowi. Jeśli widzisz plik kanały na żywoWtedy znasz całą historię, której ta scena w ogóle nie pokazała widzom.

Sarah mówi Beth Kelland, by dowiedziała się, o kogo się martwi w tym tygodniu, i wspomniała o Xavie, Alyssie i Dereku X. Więc Keeland musi trzymać się od niej z daleka, z dala od Xaviera i nie tylko Dereka X i Claire. Tak więc, jak wspomniano wcześniej, mamy rozszerzenie HOH w Kyland w zeszłym tygodniu.

READ  Film „Halloween Kills” zabija w pudełku z 50 milionami dolarów na otwarcie

Zróbmy więc przyjęcie nominacyjne i zobaczmy nominacje Sarah Beth (Keland). Och, spójrz, to dokładna powtórka ostatniego tygodnia Keelanda – Dereka F i Claire. Ale różnica w tym tygodniu polega na tym, że Derek X jest jej pełnym nadziei celem. Ale to, czego nie widać w tym odcinku, to to, jak bardzo pokierowało ją to również w tym kierunku. W pewnym momencie bardziej pochylała się w kierunku Alyssy.

Czas na pokój High Rollers. Claire wchodzi pierwsza. Dowiedziałem się, że w tym tygodniu wygrała 100 BB Bucks z Ameryki. Ale w tym tygodniu nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, żeby zagrać w tę grę.

Azza jest następna. Dostałem kolejne 50. Jej suma wynosi 100, więc po prostu nie ma dość.

Hannah jest następna i dostaje kolejne 75 dolarów. Łącznie 150, ale zdecydowała się nie grać.

Xavier zarabia w tym tygodniu 75. Ma teraz 150, ale oszczędza pieniądze.

Sarah Beth jest następna i dostaje 50. Nie ma wystarczająco dużo do grania. Tiffany też dostaje 50 i nie ma wystarczająco dużo, by grać.

Alyssa dostaje 75 miliardów dolarów. A w tym tygodniu ma wystarczająco dużo do grania. Postanowiłem zagrać.

Kyland dostaje 50 dolarów i nie ma wystarczająco dużo do zabawy. Derek F otrzymał 100, więc teraz ma 150. Mimo że jest w strefie wykluczenia, postanowił nie grać w tym tygodniu i chce spieniężyć swoje pieniądze na przyszły tydzień.

Derek X dostał kolejnych 100 graczy z Ameryki, ale postanowił nie grać, ponieważ Kyland wcześniej rozmawiał z nim o nie graniu.

Więc domyślnie wygrywa Alyssa. Jest bezpieczna przez cały tydzień i musi kogoś odebrać z budynku. Postanowiłem zabrać Dereka F z bloku.

Alyssa kręci kołem ruletki, aby wybrać alternatywnego kandydata. I wylądował na Xavierze. Jedyna osoba, na której Alyssa nie chciała wylądować. Tak więc przed konkursem weta w tym tygodniu, dwie nominowane są Claire i Xavier.

READ  Kyle Massey został oskarżony o popełnienie przestępstwa, oskarżony o wysyłanie wulgarnych treści do nieletniego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top