The Weeknd rozważa usunięcie „trylogii” z platform streamingowych – HotNewHipHop

The Weeknd mówi, że rozważa usunięcie pliku Potroić Projekt usług nadawczych. Piosenkarz z Toronto wierzy, że fani powinni usłyszeć o trzech projektach, które zawierają album w swoim oryginalnym miksie.

Mix porad weekendowych dom balonowyA Czwartek, A cisza echa Wszystkie zawierają piosenki w Potroić. Wszystkie zostały wydane w 2011 roku, podczas gdy Potroić Po jednym roku.

„Jeśli chcesz usłyszeć trylogię tak, jak ma być słyszana… posłuchaj jej dom balonowyA Czwartek A cisza echa indywidualnie”, wyjaśnił The Weeknd. „Nie wszystkie próbki są uruchomione Potroić A mieszanka nie jest oryginalną mieszanką. ale krzyczeć Potroić Ale FYI, dla nowych fanów, to nie jest album.

LOS ANGELES, CA – 27 maja: (Tylko do użytku redakcyjnego) The Weeknd przyjmuje Artystę Roku na scenie podczas gali iHeartRadio Music Awards 2021 w Dolby Theatre w Los Angeles w Kalifornii, która była transmitowana na żywo przez FOX 27 maja 2021 (Zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images dla iHeartMedia)

Dodał, że „może pozbyć się agregacji”, aby uniknąć dalszego zamieszania.

Jednak The Weeknd mówi, że wie, że niektórzy fani uwielbiają kolekcjonować, więc nie jest jeszcze pewien.

„Ale wiem też, że zbierają się tam fani, więc mogę się ich nie pozbyć”. on napisał. „Ale chcę, aby to było jasne dla wszystkich nowych i dziwnie starych fanów…”

Chociaż Trylogia może nie być dostępna przez długi czas, dom balonowyA CzwartekA cisza echa Wszystko na cyfrowych platformach nadawczych w oryginalnym miksie. Projekty zawierają niektóre z największych hitów The Weeknd od początku jego kariery, w tym „Wicked Games” i „The Zone”, a także „Twenty Eight”, „House of Balloons/Glass Table Girls” i wiele innych.

Sprawdź tweety The Weeknd na temat Potroić Poniżej i strumień projektu, zanim zostanie on potencjalnie usunięty z witryn strumieniowych.

[Via]
READ  Dlaczego Kim Kardashian żałuje „kłótni” z Kanye Westem o magazyn kapeluszy Donalda Trumpa

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top