Tessa Thompson nazywa błąd Thor 4 Blooper Taika Waititi, który został niezauważony w filmie

Tessa Thompson nazywa błąd Thor 4 Blooper Taika Waititi, który został niezauważony w filmie

Nie jest tajemnicą, że Filmy Marvela Ma wiele ruchomych części za kulisami, które ostatecznie przekładają koncepcję ze strony na duży ekran. A w najnowszej odsłonie Marvel Cinematic Universe Thor: Miłość i grzmotreżyser Taika Waititi balansuje przezabawny, komediowy ton z ciężkimi tematami (dorzuca nawet niektóre dziwaczne elementy, takie jak Heroiczne i wirusowe kozy kosmiczne A Zabawny Zeus Russell Crowe.) Wśród tego wszystkiego, Waititi najwyraźniej użył fałszywego podejścia do Walkirii Tessy Thompson w ostatnim filmie, jak zauważyła sama aktorka.

Taika Waititi i Tessa Thompson niedawno połączyły siły Targowisko próżności Notatki ze sceny Serial, w którym filmowcy i aktorzy zagłębiają się w jedną scenę filmu i wyjaśniają jej najsubtelniejsze elementy. Sprawdź moment, w którym aktorka Walkiria pojawia się swojemu reżyserowi na jeden moment, który mógł najlepiej zadziałać jako błąd:

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *