Szybkość spalania Shiba Inu spada do -99% – EverGrow rośnie o 349%

Szybkość spalania Shiba Inu spada do -99% – EverGrow rośnie o 349%

Wyniki w przybliżeniu: Shiba Inu wydaje się być gotowy do najniższego wskaźnika poparzeń od 18 miesięcy.

Tylko 352 miliony Shiba Inu o wartości 3000 $ trafiło na pierwsze strony gazet w grudniu, a pozostał nieco ponad tydzień. To spadek o 99% w porównaniu z majem na początku tego roku, kiedy to spalono 31 miliardów SHIB o wartości 260 000 USD.

Skąd pochodzi Shiba Inu?

Na rok 2023 czeka nas wiele. Jednak Shiba Inu stoi w obliczu ostrej konkurencji ze strony nowych altcoinów, takich jak EverGrow, w przypadku których ceny wzrosły już do 50% dzięki spaleniu tokenów w listopadzie.

Wskaźnik spalania EverGrow w górę o 349% – kolejny hack kryptograficzny?

zawsze W listopadzie spaliła ponad 250 000 dolarów własnych zapasów. To dużo, biorąc pod uwagę, że rynek EverGrow to zaledwie 40 milionów dolarów – w porównaniu z kapitalizacją rynkową Shiba Inu wynoszącą 4,5 miliarda dolarów.

Ale niewielka kapitalizacja rynkowa sprawia, że ​​EverGrow Prime to hack.

Ceny wzrosły już o 43% w listopadzie, ponieważ oderwała się od pary płynności BNB na PancakeSwap, po drastycznym zmniejszeniu podaży.

Jak EverGrow to robi?

EverGrow pali tokeny za pomocą trzech głównych mechanizmów:

  • 2% z każdej transakcji jest zatrzymywane dla EverGrow Burn
  • 100% wpływów z LunaSky NFT Market jest wykorzystywane do spalania EverGrow
  • 100% wpływów z EverGrow NFT jest wykorzystywane do spalania EverGrow

zawsze Jest to pierwszy token w branży, który wykorzystuje do 100% przychodów z aplikacji na kopiowanie tokenów. Dla kontekstu gra mobilna Shiba Eternity przeznacza tylko 5% przychodów na spalanie SHIB.

W 2023 roku EverGrow upuści zintegrowaną aplikację do subskrypcji treści kryptowalutowych, a także łatwy w użyciu portfel z funkcjami wymiany. Wszystko to ma na celu jeszcze większe zwiększenie szybkości spalania. EverGrow spala rocznie około 10% zasobów, podczas gdy Shiba Inu spala co najwyżej 0,01% rocznie.

Możesz kupić EverGrow za BNB lub BUSD tutaj: https://evergrowegc.com/

Shiba Inu ma dwa sposoby na zwiększenie wskaźnika wypalenia w 2023 r

W maju tego roku inwestorzy świętowali uruchomienie Burn Gate na ShibaSwap. Był to mechanizm, który wypłacał użytkownikom pasywny dochód w nagrodę za spalenie Shiba Inu.

Fani żetonów spalili 31 miliardów żetonów (o wartości ponad 260 000 $ według dzisiejszych cen), a tempo spalania zdawało się eksplodować.

Ale Płonąca Brama nie dała rady.

Główny zespół programistów w SHIB kierowany przez Shitoshi Kusama przejął Burning Gate w październiku. a Artykuły Wyjaśnij, że Brama Kremacyjna wymaga pracy – jeśli zostanie ponownie uruchomiona w 2023 r., może to być znak, że kremacja Shiba Inu wraca na właściwe tory.

# 2 – Cheparium

W sklepie na 2023 r. jest rozwiązanie blockchain warstwy 2 firmy SHIB: Shibarium. Shitoshi Kusama potwierdził, że pewien procent dochodów uzyskanych z opłat transakcyjnych zostanie przeznaczony na spalenie Shiba Inu.

Shibarium jest jednym z głównych wydarzeń dla Shiba Inu w 2023 roku, a pozytywne wieści o spalaniu mogą doprowadzić do spadku podaży i dużych pomp cenowych.

READ  Specialized kieruje się bezpośrednio do konsumenta w przypadku kompletnych rowerów

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *