Szkicowy przeciek twierdzi, że Pixel Fold i Pixel Watch pojawią się razem z Pixel 6 – MobileSyrup

Po pierwsze, chociaż poniższy wyciek prawdopodobnie nie jest dokładny, nadal krąży po Twitterze. Mając to na uwadze, myślę, że to ważne MobileSyrop Nadal to obejmuje.

Plotki udostępnione po raz pierwszy wcześniej AI (@AppleLE257) Na Twitterze wskazuje, że Wydarzenie z serii Google Fall Pixel 6 Obejmie również odsłonięcie popularnego zegarka Pixel Watch, Pixel Fold i kilku nowych inteligentnych głośników firmy Nest.

Ważne jest, aby pamiętać, że sztuczna inteligencja ma niewielką liczbę obserwujących na Twitterze i nie ma dużej historii publikowania dokładnych wycieków.

Chociaż wiadomo, że Google ujawni Pixel 6 i 6 Pro na nadchodzącym wydarzeniu, żadne inne plotki nie sugerują, że przyjrzymy się innym urządzeniom.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy otrzymaliśmy raporty o: Składany smartfon PixelWydaje się jednak mało prawdopodobne, że zobaczymy ten telefon na październikowym wydarzeniu, ponieważ Google będzie chciał zwrócić uwagę mediów tylko na serię Pixel 6.

Jon Prosser wcześniej ujawnił szczegóły dotyczące zegar pikselowy W kwietniu. Jednak ostatnio nie było zbyt wielu przecieków na temat smartwatcha, co prowadzi mnie do wniosku, że jest mało prawdopodobne, aby pojawił się na październikowej imprezie Google.

Będzie to Google Pixel 6 i 6 Pro Oficjalnie ujawnione 19 października o 13:00 ET / 10:00 PT Podczas nadchodzącej transmisji strumieniowej.

źródło obrazu: Waqar Khan

Źródło: AI (@AppleLe257)

READ  Jak utworzyć bootowalny dysk USB z systemem Windows 10: to prostsze niż myślisz

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top