Kanadyjska bramkarz Carrie Price przystępuje do programu pomocy zawodnikom, ponieważ rodzina podkreśla znaczenie zdrowia psychicznego

Gwiazda Montrealu Canadiens, Carey Price, będzie nieobecna w drużynie podczas dobrowolnego udziału w programie stowarzyszenia graczy NHL/National Hockey League.

Wspólne oświadczenie medialne z NHL i NHLPA w czwartek ogłosiło decyzję 34-letniego bramkarza i powiedział, że nie będzie dalszych komentarzy. NHL i NHLPA po raz pierwszy wprowadziły wspólnie finansowany program pomocy dla graczy w 1996 roku. Pomaga on graczom i ich rodzinom w kwestiach zdrowia psychicznego, nadużywania substancji i innych problemów.

Dyrektor generalny Mark Bergevin powiedział w aktualizacji medialnej, że cena będzie nieaktualna przez co najmniej 30 dni. Bergevin był wzruszony, gdy zapytano go o jego związek z Pricem na przestrzeni lat, a wiadomość, którą powiedział, była dla niego bolesna.

Odpowiedział: „To trudne”.

Oglądaj | GM Bergevin porusza się emocjonalnie, gdy mówi o cenie:

„To trudne”: Mark Bergiveen kołysał się, rozmawiając o Carrie Price

Z wiadomością, że bramkarz Carey Price wejdzie do programu pomocy dla piłkarzy NHL/NHLPA, Habs GM Marc Bergevin zwrócił się do mediów na temat swojego głównego bramkarza. 1:40

Żona Bryce’a zwraca uwagę na znaczenie zdrowia psychicznego

Decyzja Price’a była następstwem komentarzy trenera Dominique Ducharme w środę, że jest mało prawdopodobne, aby trenował przed rozpoczęciem sezonu, ponieważ wyzdrowiał z choroby niezwiązanej z COVID-19. Superbramkarz również wracał do zdrowia po operacji, aby naprawić rozdartą łąkotkę.

Żona Price’a, Angela, napisała na Instagramie, że „częścią przywileju bycia tam, gdzie jest nasza rodzina, jest to, że otrzymujemy również publiczną platformę, aby pokazać, jak istnieje i może być ścieżką światła dla każdego, kto ma problemy”.

„Bez względu na to, co tam jest, mamy nadzieję, że możemy przekazać znaczenie stawiania zdrowia psychicznego na pierwszym miejscu, nie tylko poprzez wypowiadanie tego, ale także poprzez pojawianie się i wykonywanie pracy, aby poprawić” – napisała.

READ  Piękne spotkanie rodzinne Emmy Radocano

Carrie pokazuje siebie i naszą rodzinę i podejmuje dla nas najlepszą możliwą decyzję. Będę pokazywał się jemu i naszym dzieciom i szukał wsparcia, którego mogę potrzebować każdego dnia. Co jest dla nas bardzo ważne. Pokażmy naszym dzieciom to pytanie o pomoc i pozwolenie sobie na wspieranie innych to nie tylko dobra rzecz, to się robi”. Zachęcaj go – w każdej chwili i w każdych okolicznościach.”

Oglądaj | Więcej od Bergevina z wejściem Price’a do Programu Pomocy:

Canadiens GM Marc Bergevin zwraca się do Carey Price, który przystępuje do programu pomocy dla graczy

Obejrzyj angielską część konferencji prasowej dyrektora generalnego Montreal Canadiens Marka Bergiveena, aby zwrócić się do Carrie Price, która dobrowolnie przystąpiła do programu pomocy dla graczy NHL i National Hockey League Players Association. 11:27

Montreal otwiera sezon 2021-22 13 października w Toronto. Kanadyjczycy dotarli do finału Pucharu Stanleya w zeszłym sezonie i niedawno powitali napastnika Jonathana Drouina, który odpadł w fazie playoff, w meczach przedsezonowych w zeszłym miesiącu.

Drouin zrobił sobie przerwę w zeszłym roku na Uzyskaj pomoc na jego niepokój i bezsenność.

GM mówi, że „lepsze dni” czekają na Price

Bergevin powiedział, że zdrowie psychiczne graczy jest czasami „słoniem w pokoju”. „Nic nie mówimy i jest to bardzo osobiste”.

Powiedział, że zasalutował Darwinowi i Priceowi za pomoc. „Jeśli są inni gracze w NHL, którzy mają inne problemy, cokolwiek to jest, myślę, że NHL i NHLPA naprawdę nie mogą się doczekać dobrobytu swoich graczy. I polecam im to zrobić. Myślę, że każdy GM jest na to bardzo wrażliwy i jesteśmy tutaj, w Montrealu”.

„Myślę, że nadchodzą lepsze dni dla Carrie i jego rodziny”.

Pod nieobecność Price’a Kanadyjczycy zwrócą się do bramkarza Jake’a Allena, który rozpoczyna swój dziewiąty sezon w National Hockey League. W ten weekend wybrali także strażnika Sama Montembeulte’a na zwolnieniu z Florydy.

READ  Maple Leafs podpisali kontrakt z Nick Ritchie, aby wzmocnić skład i rywalizować o ostatnie sześć

Chociaż Shea Weber jest nieobecna z powodu kontuzji, Bergevin powiedział, że ma „dobrą drużynę”, która może przetrwać do powrotu Price’a.

„Jesteśmy liderem w tej grupie i myślę, że ponownie staną na wysokości zadania” – powiedział Bergevin.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top