Świetne początki Kevina Gusmana i Pete’a Jaysa z Astros

Świetne początki Kevina Gusmana i Pete’a Jaysa z Astros

Astros 1 niebieskie sójki 5

Czas, abyśmy mieli obiekt uznania dla Kevina Gossmana. W tym roku było naprawdę dobrze. Dziś wieczorem 7 inningów, 4 trafienia, 1 zdobyty (home run Mauricio Duponta na drugim boisku meczu), żadnych spacerów, remis w sezonie i rekord w karierze z 13 trafieniami.

Przez cały mecz był bardzo nieuchwytny.

Pomnik Erica Swansona

Ponownie nie zdobyliśmy dla niego zbyt wielu punktów, tylko 5. Pierwsza czwórka zdobyła go po home runach:

  • George Springer miał homera w trzecim home runie.
  • Daulton Varsho miał solo homera w czwartej. Piłka uderzyła w szczyt ściany, odbiła się od poręczy powyżej i wróciła na boisko. Daulton mocno wybiegł i miał potrójną, ale po recenzji nazwali to home runem.
  • Bo Bichette miał również solo homera w ósmym.

A o ósmej mamy nielokalną wycieczkę. Po homerze Bowe’a Vladimir Guerrero wszedł i zajął drugie miejsce po próbie ucieczki łapacza Astro, który został znokautowany. Następnie White-Merryfield sfaulował wzdłuż pierwszej linii bazowej, ale prawy obrońca Kyle Tucker wyjął piłkę z rękawicy za błąd. Merrifield kazał im uderzyć podwójnie, a Vlad strzelił gola.

Merrifield został przyłapany na próbie kradzieży trzeciego miejsca zaraz po tym. Nie lubię facetów, którzy próbują ukraść trzecie miejsce, chyba że jesteś pewien, że możesz się tam dostać. Już na pozycji punktowej, dlaczego miałbyś go naciskać?

Dzisiejszej nocy mieliśmy tylko 5 wizyt, ale 3 z nich były w domu. I mieliśmy 5 spacerów. Starter Astros Hunter Brown również był dobry.

Eric Swanson szybko rzucił ósemkę, uzyskując dwa outy. Trevor Richards, ponieważ nie była to pozycja obronna ze względu na strzelenie gola w ósmym miejscu, zrezygnował ze spaceru, ale dostał słodką podwójną grę kończącą mecz.

Jays of the Day: Gausman (0,282 WPA) i Springer (0,176).

Nikt nie dostaje „kolejnej nagrody”.

READ  Według rzecznika prezenter radia TSN, emerytowany napastnik NHL Jeff O'Neal jest „na wakacjach”.

Trzeci mecz z serii z Astros jutro. Chris Bassett (6-4, 3,41) debiutuje jako ojciec dwójki dzieci. Ronel Blanco (1:0, 4,15) ma swój drugi start w sezonie. Przed startem w zeszłym tygodniu przeciwko Aniołom rozegrał 9 meczów odpoczynku. W tej grze przeszedł 5,1 inningów z 2 zdobytymi runami.

Czytaj więcej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *