Standard Apple M2 pojawia się online

Lepsze wyobrażenie o potencjalnym wzroście wydajności nowego układu Apple M2 mamy po tym, jak zademonstrował to w popularnym teście porównawczym.

Jedną z głównych zapowiedzi podczas ostatniego przemówienia na konferencji Apple WWDC 2022 był nowy procesor M2 oraz laptopy MacBook Air i MacBook Pro, które będą na nim początkowo działały.

Apple twierdziło, że M2 zapewni 18% wzrost prędkości procesora w porównaniu z M1, 35% szybszym procesorem graficznym i 40% szybszym silnikiem Neural Engine.

Jak zauważył Vadim Yuryev (via 9to5Mac), w bazie danych Geekbench pojawił się test porównawczy urządzenia z chipem Apple M2, zapewniający pierwszy rzeczywisty wgląd w osiągnięte korzyści.

Nowy układ ma taktowanie procesora 3,49 GHz, w przeciwieństwie do 3,2 GHz w M1. Jednordzeniowa wydajność M2 jest o 11,56% wyższa niż M1, podczas gdy wielordzeniowa wydajność wzrosła o 19,45%.

Biorąc pod uwagę recenzje nowego MacBooka Pro spodziewane w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie będą to testy porównawcze dziennikarzy i innych osób, które uzyskały wczesny dostęp do sprzętu, więc jest bardzo prawdopodobne, że będą one odzwierciedlać ostateczny rendering M2.

Jesteśmy ciekawi, jak sprawuje się zupełnie nowy MacBook Air. Chociaż ma ten sam układ M2 co nowy 13-calowy MacBook Pro, jego konstrukcja bez wentylatora będzie oznaczać niższą wydajność — przynajmniej z biegiem czasu.

Jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani nowym Macbook Air Kto jest nowy? MacBook Pro 13 caliAle dzięki całkowicie nowemu projektowi. Podczas gdy MacBook Pro jest praktycznie niezmieniony w stosunku do poprzedniego modelu, MacBook Air (2022) oferuje elegancką nową obudowę, powrót do ładowania MagSafe, ulepszony wyświetlacz i znacznie lepszą kamerę internetową 1080p.

Bądź na bieżąco z naszą recenzją Apple M2, testami porównawczymi i wszystkim innym.

Możesz polubić…

READ  Toyota Supra 6MT wywodzi się z czterocylindrowego BMW Z4

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top