Spoilery Szpitala Ogólnego: Trina odkrywa, że ​​prawdziwym ojcem jest Curtis – ujawniono romantyczną przeszłość Portii?

publiczny Spoilery szpitalne (GH) drażnią, że Trina Robinson (Sydney Michaela) może odkryć, że Curtis Ashford (Donell Turner) jest jej prawdziwym ojcem. To może być powód, dla którego Portia Robinson (Brock Kerr) chce zachować w tajemnicy swoją romantyczną przeszłość z Curtisem.

Fani GH wiedzą, że Curtis kiedyś zrobił matematykę i zdecydował, że Trina jest w odpowiednim wieku, aby być jego córką. Mając to na uwadze, Curtis postanawia spotkać się z Portią i dążyć do prawdy.

Portia szybko upierała się, że Marcus Tagert (Real Andrews) był rzeczywiście ojcem Triny, ale kłamała wcześniej i mogła kłamać ponownie.

Teraz, gdy Curtis i Portia postanowili zacząć się spotykać, uważa, że ​​dla Triny ważne jest, by poznała ich wspólną przeszłość. Curtis wierzy, że sekrety mogą być jak bomby zegarowe, które czekają, by skrzywdzić ludzi.

Curtis czuje, że prawda ma wyjście, ale Portia wydaje się zdenerwowana i nie widzi sensu w ujawnianiu swojej niewierności Taggertowi te wszystkie lata temu.

Jednak Trina była w stanie wybaczyć Taggartowi sfingowanie jego śmierci, co było znacznie większą sprawą. Portia i Taggert nie były przedmiotem od dłuższego czasu, więc wygląda na to, że Trina to zrozumie.

Trudno uwierzyć, że Trina ma taką urazę do tego, co Portia Curtis zrobiła prawie dwie dekady temu.

Czy może być inny powód, dla którego Portia denerwuje się, gdy Trina dowiaduje się o tych informacjach? Trina jest mądrą dziewczyną, która prawdopodobnie zrobi matematykę tak jak Curtis.

Może to doprowadzić do tego, że Trina poprosi o odpowiedzi na pytanie, czy Tajrat jest jej biologicznym ojcem. Trina może nawet zrobić test DNA za plecami Portii!

Odkrycie, że Portia została wtedy oszukana, nie byłoby tak bolesne, jak pozwalała na to Portia, ale byłoby naprawdę druzgocące, gdyby Trina dowiedziała się, że Tajjar nie był jej biologicznym ojcem.

READ  Lista każdego wyboru z pierwszej rundy

To może zrujnować związek Portii i Triny, który ostatnio zmienił się w jakąś dorosłą przyjaźń.

Może to również zrujnować cały postęp, jaki Trina zrobiła z Curtisem. To nie byłaby wina Curtisa, gdyby Portia przez cały ten czas kłamała, ale to nie znaczy, że Trina przyjęłaby go jako swojego tatę z otwartymi ramionami.

Trina może wrócić do nielubienia Curtisa jako reakcji emocjonalnej opartej na potrzebie stania przy Taggercie.

Będzie jakiś ciekawy dramat do wydobycia z takiej historii, więc być może książka GH będzie się do tego pasowała. W miarę pojawiania się innych wiadomości i aktualizacji będziemy Cię na bieżąco informować.

Spoilery Szpitala Ogólnego mówią, że Trina może dowiedzieć się więcej, niż zamierza Portia, więc bądź na bieżąco, aby zobaczyć, czy odkryje kluczową tajemnicę taty.

CDL to miejsce, w którym chcesz być najgorętszy Spoilery, aktualizacje i aktualności Szpitala Ogólnego, Więc często się zatrzymuje.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top