Sony przedstawia siedem niezależnych gier na PlayStation, w tym Wytchwood

PlayStation ujawniło kilka nowych zwiastunów Dla różnych Indii czwartek rano. Wpisy na blogu obejmowały zarówno ujawnianie wersji PlayStation nadchodzących tytułów, jak i pokazywanie nowych zwiastunów aktualnych gier.

Oto przegląd wszystkich siedmiu niezależnych gier na PlayStation wyróżnionych w czwartek.

Wiedźmi Las

Wiedźmi Las to nowa i elegancka gra rzemieślnicza / warzenia od Alientrap Games. Gracze będą sterować wiedźmą, która wędruje po okolicznym drewnie zbierając składniki, ścierając się z postaciami z bajek i tworząc przeróżne kombinacje.

Twórcy opisują grę jako „fajną”, a sugestia wydaje się być taka, że ​​choć wiedźma stara się czynić dobro, jest przede wszystkim zainteresowana pomaganiem ludziom w zostawieniu jej w spokoju. Relatywny!

Wiedźmi Las Pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5 tej jesieni.

szczyt słońca

szczyt słońca On Strzelanka z przewijaniem w pionie z gier Platinumi oficjalna kontynuacja lat osiemdziesiątych księżyc i Terra Crista Zabawki. Pierwotnie opracowany przez Nihon Bussan, Platinum wziął pomysły franczyzy dotyczące energii, dokując do sojuszniczych statków, aby stworzyć nowoczesną Crestę.

szczyt słońca Funkcje System dokowania i dzielenia, który pozwala graczom łączyć ze sobą swoje oddziały statków, aby tworzyć nowe ataki. A różne kombinacje zmienią zachowanie statków podobnych do Voltrona.

szczyt słońca Pojawi się na PlayStation 4 jeszcze w tym roku.

krótki spacer

krótki spacer to gra o wędrówkach i lataniu autorstwa Adama Robinsona-Yu. Gracze będą sterować Claire, ptakiem, który może swobodnie eksplorować wiejskie zbocza gór drogą lądową lub powietrzną. Podczas swojej przygody pozna wielu nowych przyjaciół.

Gra zawiera również zestaw mini gier, takich jak siatkówka plażowa, które odwracają uwagę Claire podczas jej podróży.

Pierwotnie wydany w 2019 roku na PC z systemem Windows, krótki spacer Na PlayStation 4 pojawi się jesienią.

Oxenfri 2

Oxenfreya 2 Jest kontynuacją do 2016 r. Oxenfri Z Night School Studio, nadchodzącej na PlayStation 4 i PlayStation 5. Oryginał Oxenfri To była nadprzyrodzona opowieść o widmowym sygnale i pęknięciu wymiarów.

READ  Face ID przestał działać na iPhonie 13 po naprawach ekranu innych firm

Oxenfreya 2 Gracze wcielają się w nową postać, Riley, aby zbadać kolejną tajemnicę. Grasz w taki sam sposób, jak w pierwszą grę, z własnym systemem konwersacji kierującym rozgrywką.

Oxenfreya 2 Już wkrótce na PS4 i PS5.

padlina

padlinaPhobia Game Studio, zeszłoroczny super przerażający blob, pojawia się na PlayStation. Gra jest już na Nintendo Switch, Windows PC i Xbox One.

Nasz padlina ponowne rozważenie Został odznaczony odznaką „Polygon Recommendations” od Toussaint Egan, który nazwał to „arcydziełem horroru ciała”.

padlina PlayStation zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Hades

Hadesi Wielokątna gra roku 2021, On jest Już na PlayStation 4 i PlayStation 5 w następnym tygodniu. Supergiant Games opublikowało 24-minutowe wydanie na blogu PlayStation, aby pokazać graczom niesamowitą grafikę uruchomioną na jednym z systemów Sony.

Hades To roguelita Koncentrowanie się na historii. Podąża za Zagrosem, synem Hadesa, który próbuje uciec z podziemi i odnaleźć swoją matkę.

Supergiant zostanie uruchomiony Hades na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X 13 sierpnia.

Pogranicze aksjomatu 2

Aksjomat Panna 2 Jest to kontynuacja z 2015 roku podobna do Metroida. Jedyny twórca gry, Tom Happ, przedstawił nowy zwiastun na blogu PlayStation, który zawiera szereg mocy, które gracze mogą zdobyć podczas swojej przygody.

Ale kolejne odkrycie: Aksjomat Panna 2 Dwa światy w jednym. Cała mapa gry zawiera również alternatywny wymiar. Gracze będą mogli skakać między wymiarami, aby znaleźć nowe sekrety i awansować w fabule gry.

Aksjomat Panna 2 Ma trafić na PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch i Windows PC jeszcze w tym roku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top