Playnote Studio to świetna aplikacja DSi Flipnote Studio dla Playdate

Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

Fani gier mobilnych i fajnych gadżetów bez wątpienia widzieli recenzje Playdate w zeszłym tygodniu. Urocza konsola Panic to celebracja prostszych czasów gry i mieliśmy szczęście, że udało nam się ją zdobyć wcześnie — my Znalazłem to świetny mały żółty systemktóra przenosi nas „do czasów, gdy mobilne gry wideo były prostszą i bardziej niewinną rozrywką, a każde nowe doświadczenie było świeże i ekscytujące”.

Oprócz załadowanych do niego nowych gier, Playdate jest również otwartą platformą, na której programiści wszystkich rozmiarów mogą łatwo tworzyć i rozpowszechniać pobrane dla niej oprogramowanie. Jednym z tych programów jest Studio Playnotezgrabna mała aplikacja dla każdego, kto nie korzysta ze wspaniałego prostego narzędzia do animacji na swoim Nintendo DSi, Flip Note Studio.

Chociaż aplikacja do animacji Nintendo może nie być dostępna do pobrania w dzisiejszych czasach, krótkie artefakty w stylu flipbooka utworzone za pomocą Flipnote Studio można oglądać na Playdate za pomocą oprogramowania programisty Jamesa Daniela. Aplikacja bazuje na poprzedniej wersji odtwarzacz internetowyi używa ramienia konsoli do przewijania do przodu i do tyłu przez klatki animacji.

Studio Playnote
zdjęcie: playnote.studio

Aplikacje Flipnote firmy Nintendo przyciągnęły oddanych i entuzjastycznych fanów i do dziś wzbudzają pasje. Dowcip z okazji Prima Aprilis 2020, który „wycieka” kopię Switcha Dużo wściekłości fanów Adresowany do oszustów. W tym samym roku ujawnił się fan Niesamowita 34-minutowa animacja ciężko zarobione w Flipnote Studio 3DWersja 3DS. Tak, to trochę poświęcenia, właśnie tam!

Możesz udać się do playnote.studio Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak pobrać aplikację na Playdate i cieszyć się Flipnotes, ile dusza zapragnie.

„Pobierz aplikację do naszej Playdate? Co jeśli nie jesteś w grupie dystrybucyjnej 1?” Ach, chociaż możemy mieć jedną Playdate w Nintendo Lite Towers, niektórzy z nas w Team NL czekają chwilę na przesłanie naszych osobistych playdates. W międzyczasie pobierzemy aplikację, skonfigurujemy ją i poczekamy na kilka opcji papierowych.

Playdate Playnote Studio 2
Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

READ  Premiera Boeinga Starlinera czeka na dalsze opóźnienia

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top