Showtime wydaje oświadczenie dotyczące potencjalnych zwrotów po awarii Floyd Mayweather vs Logan Paul

Długo oczekiwany pokaz bokserski między Floydem Mayweatherem i Loganem Paulem miał problemy techniczne przez całą noc, ponieważ serwery Showtime nie działały podczas transmisji pay-per-view.

Problemy zaczęły się, gdy karta miała zostać uruchomiona, ponieważ fani zaczęli narzekać, że aplikacja Showtime i witryna Showtime nie ładują się, a wielu użytkowników otrzymuje komunikat o błędzie. Oficjalna strona pomocy Showtime sugerowała: „Spróbuj ponownie za 10 minut, pracujemy nad poprawką”.

Showtime wydał następnie oświadczenie na karcie, dotyczące problemów z płatnościami za oglądanie, które uniemożliwiały wielu użytkownikom oglądanie lub kupowanie wydarzenia o wartości 49,99 USD.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy klienci mieli problemy z dostępem do dzisiejszego wydarzenia pay-per-view na SHOWTIME.com” – powiedzieli przedstawiciele Showtime. „Ciężko pracujemy, aby rozwiązać ten problem i odpowiednio naprawiamy klientów”.

Wydarzenie rozpoczęło się o 20:00 czasu wschodniego wystawą bokserską z udziałem byłego szerokiego odbiornika NFL Chad Johnson Ale kilka problemów z awariami aplikacji Showtime utrzymywało się do późnej nocy. Występowały uporczywe problemy prowadzące do głównego wydarzenia z buforowaniem lub wyłączaniem Showtime podczas bitwy.

Ze względu na trwające problemy z wydarzeniem, Showtime ostatecznie opublikował na Twitterze oświadczenie kierujące fanów, którzy nie mogli zobaczyć biletu, aby zażądać zwrotu pieniędzy za transmisję pay-per-view.

Jeśli kupiłeś dzisiejsze PPV przez http://Showtime.com lub aplikację SHOWTIME i nie możesz transmitować walki, odwiedź http://showtime.com/help, aby uzyskać informacje na temat żądania zwrotu pieniędzy.

Chociaż wydarzenie zostało skrytykowane jako impreza towarzysząca, w której Mayweather zmierzył się ze społecznym influencerem w Poole, zainteresowanie było niezaprzeczalne aż do niedzieli wieczorem. Niestety od początku do końca wydarzenie nękały problemy techniczne, co z pewnością wpłynie na liczbę pay-per-view dla karty.

READ  Wimbledon zakazuje rosyjskim i białoruskim graczom inwazji na Ukrainę

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top