Shazam! Scena napisów końcowych Fury of the Gods (bez spoilerów)

Shazam! Fury of the Gods w końcu trafiło do kin, ale w przypadku nowych filmów o superbohaterach zawsze pozostaje pytanie – czy są jakieś sceny po napisach? Jesteśmy tutaj, aby ci powiedzieć, abyś mógł odpowiednio zaplanować.

Na pewno będziesz chciał zostać po zakończeniu filmu. Shazam! Fury of the Gods zawiera zarówno scenę w połowie napisów, jak i po napisach. To odróżnia go od wielu ostatnich filmów DC. Na przykład Batman nie miał sceny po napisach, podczas gdy Wonder Woman 1984 miała tylko jedną. Ale to normalne dla Shazam! serial, ponieważ oryginalny film miał również dwie sceny.

Pamiętaj, aby zajrzeć tu ponownie po Shazamie! Fury of the Gods ukaże się w piątek, 17 marca, gdzie opiszemy zakończenie filmu, obie sceny po napisach i zbadamy, co to wszystko może oznaczać dla przyszłości Shazama na dużym ekranie.

Shazam! Fury of the Gods zawiera zarówno scenę w połowie napisów, jak i po napisach.


Do tego czasu naucz się oglądać Shazam! Wrath of the Gods i kiedy można spodziewać się kontynuacji. Możesz także sprawdzić pełną recenzję Fury of the Gods na IGN, zagłębić się w thriller z filmów DCEU, które nigdy nie otrzymały zapłaty, i dowiedzieć się, dlaczego Shazam nie potrzebował Czarnego Adama tutaj:

Jesse jest umiarkowanym pisarzem w IGN. Pozwól mu pożyczyć maczetę do twojego intelektualnego występu Śledź @jschedeen na Twitterze.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top