Kim Kardashian prezentuje swój gotycki świąteczny wygląd: „Wygląda śmiesznie”

Kim Kardashian prezentuje swój gotycki świąteczny wygląd: nie dostałam nakazu dotyczącego ubioru

Fani Kim Kardashian mają obsesję na punkcie tego, że gwiazda przebiera się za 15-latkę na wielkiej imprezie bożonarodzeniowej mamy Kathy Hilton, zorganizowanej przez Paris Hilton.

Gwiazda reality show została skrytykowana za to, że poszła na galę w ciemnym stroju, w czarnych skórzanych spodniach z wysokim stanem i T-shircie z grafiką.

„Wszyscy są ładnie ubrani, a Kim wygląda jak 15-letnia nastolatka, która została zmuszona do pójścia na imprezę rodziców” – napisała fanka w poście na Instagramie z Paryża.

Inny serwis społecznościowy żartował, że gwiazda Kardashian „nie dostała notatki dotyczącej ubioru”, jak ktoś to ujął: „Czy Kim nie rozumiała misji stroju na przyjęcie świąteczne?”

Jeden z fanów skomentował: „Myślę, że Kim Kim jest przebrana na Halloween, podczas gdy inni są elegancko ubrani na przyjęcie bożonarodzeniowe”.

„Kim wygląda śmiesznie w tym stroju” — powiedział radośnie jeden z użytkowników, podczas gdy drugi skrytykował wybór stroju założyciela Skims na ten wieczór.

Dlaczego Kim zawsze stara się przyćmić otaczających ją ludzi, robiąc jej zdjęcia? Jeden z komentarzy brzmiał: „Tak żałosny i beznadziejny, że nikogo nie obchodzi, kiedy w pobliżu jest Paryż”.

READ  Dakota Johnson w roli Madame Web w filmie Sony Spider-Man

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top