Shazam! Kolekcja zdjęć Wrath of the Gods z Zacharym Levim w nowym garniturze

Shazam! gniew bogów Filmowanie rozpoczęło się niedawno w Atlancie, a teraz po raz pierwszy spojrzymy na sequel DC Extended Universe.

Powiązane: Shazam! Produkcja Fury of the Gods rozpoczyna się w Atlancie

Nowe zdjęcia przedstawiają gwiazdę Zachary’ego Levi w zaktualizowanym kostiumie Shazama, który pokazuje nowy wygląd bohatera. Chociaż wciąż ma ten sam czerwono-złoty kolor, którego oczekują fani, różni się nieco od poprzedniego garnituru, który nosił w 2019 roku. Shazam!

Sprawdź, co nowego Shazam Umieść zdjęcia poniżej:

W sequelu rodzina Shazamów zmierzy się z nowymi złoczyńcami, a w filmie pojawią się córki Atlasa, Hespery i Calypso, w których zagra zdobywczyni Oscara Helen Mirren. Kill Bill Aktorka Lucy Liu. Gwiazda West Side Story, Rachel Ziegler, również została obsadzona w nieujawnionej głównej roli.

Związane z: Shazam! Dodaje Wrath of Gods Lucy Liu jako złoczyńcę

Shazam! gniew bogów Po raz kolejny w reżyserii Davida F Sandberga (Annabelle: Stworzenie) ze scenariusza napisanego przez powracającego pisarza Henry’ego Gaydena. Wyprodukowane przez Petera Safrana.

Więcej szczegółów na temat fabuły sequela jest nadal utrzymywanych, ale oczekuje się, że powróci większość głównych obsad pierwszego filmu, w tym Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Faith Herman, Meagan Good, Grace Fulton, Michelle Borth i Ian Chen, Ross Butler, Jovan Armand, DJ Cutrona, Marta Millans i Cooper Andrews.

Shazam! gniew bogów Obecnie planowana jest premiera 2 czerwca 2023 r.

READ  COVID-19 Love Story: poznaj kanadyjską pannę młodą i jej amerykańskiego męża, którzy pobrali się na granicy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top