Shai Gilgeous-Alexander zabiera swoich przyjaciół na wycieczkę do NBA Stardom

W wolnym czasie Gilgeous-Alexander łączył siły z Montoyą i Castellanesem w Philippine Basketball League – początek jego koszykarskiej sagi. Gilgos Alexander spędził drugi rok w Sir Alan McNab High School w zachodniej części Hamilton, zanim ponownie przeniósł się, tym razem do Hamilton Heights Christian Academy w Chattanooga w stanie Tennessee, gdzie starał się zapewnić lepszą konkurencję.

Gilgos Alexander ostatecznie wylądował na University of Kentucky, gdzie Johna CalipariegoOn, trener drużyny, wie, że musi być dla niego twardy. W przeciwnym razie Calipari dowiedziałby się o tym – od matki Gilgosa-Alexandera, Charmaine Gilgos, Były biegacz olimpijski dla Antigui i Barbudy.

„Kiedy grał dobrze, dzwoniła do mnie i mówiła:„ Nie poddawaj się ”- powiedział Calipari.

Gilgeous-Alexander przybył do Kentucky z nieudanym rzutem z wyskoku – Calipari porównał to do Jerky Golf Swing autorstwa Charlesa Barclaya – i spędził pierwsze tygodnie sezonu głównie wchodząc z ławki. W połowie stycznia kwitła od początku. Do czerwca było Jedenasta generalna selekcja W drafcie NBA 2018 trafiłeś do Los Angeles Clippers.

Gilgeous-Alexander grał takim debiutantem, że Thunder umieścił go na swojej liście życzeń. Tego lata, kiedy All-Star Paul George chciał zostać sprzedany do Clippers z Oklahoma City, Thunder nalegali, aby Gilgos Alexander został włączony do Interes.

Teraz, w swoim czwartym sezonie w Thunder, Gilgeous-Alexander jest twarzą franczyzy, która powinna być wyposażona w koła treningowe. Chociaż Chet Holmgren, 2 ogólnie w projekcie 2022poza sezonem z powodu kontuzji stopy, Thunder ma rdzeń to Josh Gede20, i Luguentz Dort, 23. Nawet w trakcie swojego debiutu Gilgeous-Alexander nigdy nie próbował oddzielić się od swoich kolegów z drużyny.

„Być może już wcześniej przysięgałem na Lu, ale ja i Lu mieszkaliśmy razem i jesteśmy jak bracia, więc to nie ma znaczenia” – powiedział Gilgos Alexander.

READ  Canadiens' Hughes idealnie pasuje do pożądanego podwozia Molsona

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top