Shai Gilgeous-Alexander zabiera swoich przyjaciół na wycieczkę do NBA Stardom

Shai Gilgeous-Alexander zabiera swoich przyjaciół na wycieczkę do NBA Stardom

W wolnym czasie Gilgeous-Alexander łączył siły z Montoyą i Castellanesem w Philippine Basketball League – początek jego koszykarskiej sagi. Gilgos Alexander spędził drugi rok w Sir Alan McNab High School w zachodniej części Hamilton, zanim ponownie przeniósł się, tym razem do Hamilton Heights Christian Academy w Chattanooga w stanie Tennessee, gdzie starał się zapewnić lepszą konkurencję.

Gilgos Alexander ostatecznie wylądował na University of Kentucky, gdzie Johna CalipariegoOn, trener drużyny, wie, że musi być dla niego twardy. W przeciwnym razie Calipari dowiedziałby się o tym – od matki Gilgosa-Alexandera, Charmaine Gilgos, Były biegacz olimpijski dla Antigui i Barbudy.

„Kiedy grał dobrze, dzwoniła do mnie i mówiła:„ Nie poddawaj się ”- powiedział Calipari.

Gilgeous-Alexander przybył do Kentucky z nieudanym rzutem z wyskoku – Calipari porównał to do Jerky Golf Swing autorstwa Charlesa Barclaya – i spędził pierwsze tygodnie sezonu głównie wchodząc z ławki. W połowie stycznia kwitła od początku. Do czerwca było Jedenasta generalna selekcja W drafcie NBA 2018 trafiłeś do Los Angeles Clippers.

Gilgeous-Alexander grał takim debiutantem, że Thunder umieścił go na swojej liście życzeń. Tego lata, kiedy All-Star Paul George chciał zostać sprzedany do Clippers z Oklahoma City, Thunder nalegali, aby Gilgos Alexander został włączony do Interes.

Teraz, w swoim czwartym sezonie w Thunder, Gilgeous-Alexander jest twarzą franczyzy, która powinna być wyposażona w koła treningowe. Chociaż Chet Holmgren, 2 ogólnie w projekcie 2022poza sezonem z powodu kontuzji stopy, Thunder ma rdzeń to Josh Gede20, i Luguentz Dort, 23. Nawet w trakcie swojego debiutu Gilgeous-Alexander nigdy nie próbował oddzielić się od swoich kolegów z drużyny.

„Być może już wcześniej przysięgałem na Lu, ale ja i Lu mieszkaliśmy razem i jesteśmy jak bracia, więc to nie ma znaczenia” – powiedział Gilgos Alexander.

READ  Raptors nie oferują Barnesa w ramach potencjalnego pakietu Duranta

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *