Sezon 3 Picarda zawiera wskazówki dotyczące nowego statku i nie tylko — TrekMovie.com

Wcześniej w tym miesiącu produkcja była w drugim sezonie Star Trek: Picard kapusta, oraz producent wykonawczy Akiva Goldsman powiedział TrekMovie Produkcja trzeciego sezonu rozpoczęła się następnego dnia. Goldsman powiedział nam również, że historia Q zakończy się wraz z drugim sezonem, a trzeci przyniesie coś nowego.

W ciągu ostatnich kilku tygodni partner Goldsmana, Terry Matalas, udostępnił zdjęcia z planu. Zakładając, że pochodzą one z sezonu 3, otrzymujemy wskazówki dotyczące przyszłości Star Trek: Picard. Ogólnie rzecz biorąc, pewne rzeczy są ujawniane.

Statek Gwiezdnej Floty

Główny statek pierwszego sezonu Star Trek: Picard byłam Syrena, niezależny statek towarowy obsługiwany przez Cristobal Rios. Ten statek był również prezentowany w zapowiedziach dla drugi sezon, wraz z kilkoma drobnymi zmianami wynikającymi z alternatywnego harmonogramu. Ale spójny wątek tweetów Matalas we wrześniu ujawnia coś, co wydaje się być statkiem Gwiezdnej Floty z końca 24 wieku.

Tutaj możesz zobaczyć konsolę steru statku, z zaznaczeniem Matalas Interfejs LCARS.

Matalas ujawnił również dwa wyświetlacze alarmowe, w tym jeden pokazujący część statku MSD Często jest pokryty ostrzeżeniem, że silnik skrętny jest w trybie offline.

Jest dozownik Hypospray firmy Sicpay.

czas posiłku

Prawdopodobnie nawet robot musi jeść. Matalas udostępnił widok listy Biscard Bis.

A statek ma nawet niezłą zastawę stołową. Zwróć uwagę na logo Gwiezdnej Floty z końca 24 wieku i futurystyczne, dziwaczne sztućce.

Obcy też powinni jeść; To wygląda jak Tellaryt Jeść lunch.

głębokie cięcia

Matalas pokazał również, jak program oddaje się tradycji Treka. Obejmuje to Gwiezdną Flotę Gwizdek bosmana, który wygląda dokładnie tak, jak ten używany na pokładzie USS Enterprise-A w Star Trek VI: Nieodkryty kraj. W tym przypadku wydaje się, że jest przetrzymywany przez kogoś przebranego za gwiezdną flotę z 24 wieku.

Popisał się też głębszym cięciem z neonem tajemnice piwa, ze znakiem podobnym do tego w barze na podłodze, który odwiedził dr McCoy w Star Trek III: W poszukiwaniu Spocka. Po bliższym przyjrzeniu się znak znajduje się na ceglanej ścianie z kilkoma ulotkami jak każdy bar, w tym z napisem „Wypij galaktykę”.

Frakes powrócił, ale może to nie był Brady

Oprócz wskazówek od Matalas jest jeszcze kilka elementów od niektórych członków obsady i ekipy w sezonie 3. Pierwsza pochodzi od aktorki Orli Brady (Laris), która podzieliła się tweetem na początku tego miesiąca, mówiąc, że zakończyła swój występ w drugim sezonie. Została wysłana po rozpoczęciu produkcji już w sezonie 3, co może wskazywać, że nie wróci na sezon, który jest obecnie w produkcji.

Jedną z osób, która wygląda na powrót w trzecim sezonie, jest Jonathan Frakes – jako reżyser. Frakes wyreżyserował odcinki w pierwszym i drugim sezonie, a na początku tego miesiąca autor zdjęć Crescenzo Notarelli udostępnił swoje zdjęcie z Frakesem „wiążąc nasze kreatywne umysły razem w odcinku, w który właśnie zaczynamy”.

Drugi sezon Star Trek: Picard Pojawi się w Paramount + w lutym 2022 roku. Sezon 3 prawdopodobnie poczeka do 2023 roku.

READ  COVID-19 Love Story: poznaj kanadyjską pannę młodą i jej amerykańskiego męża, którzy pobrali się na granicy

Znajdź więcej Star Trek: Picard W TrekMovie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top