Bryce Dallas Howard powiedział, że schudnąć w Jurassic World

Bryce Dallas Howard Wyjawiła, że ​​była pod presją, aby schudnąć przez całą swoją rolę w świat jurajski DOSKONAŁOŚĆ – Bo BOŻE OCHRONA Jest osoba, która nie ma rozmiaru 0 w filmie z literackimi dinozaurami.

Rozmawiając z metro o jej roli w nim Jurassic World: Dominium Może mieć na myśli reprezentację kobiet w filmach akcji, wyjaśniła: „Co wolno w tym trzecim filmie – jak mam to powiedzieć, jak mam powiedzieć to, jak mam powiedzieć to…[I’ve] Poproszono mnie, abym nie używał mojego naturalnego ciała w kinie”.

W rzeczywistości, Price powiedział, że reżyser Colin Trevorrow musiał ją bronić. „W trzecim filmie było tak naprawdę, ponieważ było tam tak wiele kobiet i było to coś, co Colin bardzo mocno czuł, jeśli chodzi o ochronę mnie” – kontynuowała. Rozmowa wróciła ponownie: „Musimy poprosić Bryce’a, żeby schudł”.

Kontynuowała: „To było tak:„ Na tej planecie jest wiele różnych typów kobiet, w naszym filmie jest wiele różnych typów kobiet ”i musiałam wykonać wiele sztuczek, które nie miałyby byłoby możliwe, gdybym przeszedł na dietę”.

Bryce dodał: „Więc jestem naprawdę szczęśliwy [at] Cokolwiek mam zrobić, muszę to zrobić swoim ciałem. Była w pełni sił i mam nadzieję, że to tylko kolejny wskaźnik tego, co można osiągnąć”.

To przychodzi miesiąc po Bryce otwarty Za rolę w serialu „otrzymała dużo mniej” niż jej męski aktor Chris Pratt. „Kiedy zacząłem negocjować JurajskiBył rok 2014, to był inny świat, a ja byłem w niekorzystnej sytuacji. Niestety, musisz zapisać się na trzy filmy, a potem decydujesz o twoich umowach.

Bryce też był wcześniej szczery Kup jej sukienki W przypadku czerwonego dywanu, ponieważ wiele strojów projektantów w rozmiarze modelki – które zwykle widuje się u celebrytów na imprezach – nie pasuje do rozmiaru US 6. „Chciałabym mieć wiele opcji dla rozmiaru 6 , a nie jeden” – powiedziała w 2016 roku.

Wspaniały! Wspaniały. Wspaniały. Cienki. to jest dobre. OK.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top