Rozbijanie najlepszych olejarek czwartej klasy na obozie szkoleniowym

Edmonton – spójrzmy prawdzie w oczy: jedyne zaawansowane stanowiska, które są kwestionowane w Edmonton Oilers Training Camp, znajdują się w jednostce czwartej. O to chodzi.

„Musimy określić nasz wynik finansowy” – powiedział Tibbett. “Naszych 9 najlepszych, mamy bardzo dobre pojęcie, kim będą. Ale trzy ostatnie (pozycje) będą przyglądać się dwóm scenariuszom.”

Pierwsze trzy linie w Oilers wyglądają tak:

Heyman | MacDavid | Puljujarvi

Nugent Hopkins | Drytel | Yamamoto

Foegele | Ryan | twardy

Następnie jest sześciu graczy — Devin Shore, Kyle Torres, Ryan McLeod, Tyler Benson, Brendan Berlini, Colton Sevier — rywalizujących o ostatnie trzy i potencjalnie pięć miejsc pracy w sumie.

Więc jaki rodzaj czwartej linii chcesz?

Chcesz zabójców karnych? Specjalizujesz się w grze o władzę? Mills jak Scevior, który pracuje na PTO w obozie Oilers?

W drużynie z 6 najlepszymi graczami w Edmonton, z umiejętnościami i szybkością, ale niezbyt fizyczną, wolelibyśmy zobaczyć trochę wolumenu. Więksi gracze pokonają cię w słabym okresie, 12 minut na mecz.

No cóż, najlepszym kandydatem jest Berlini i choć w tym przedsezonie (pięć bramek) strzela szalenie, nie jest graczem fizycznym. Josh Archibald (zapalenie mięśnia sercowego) prawdopodobnie będzie leżał płasko, ale w najbliższym czasie nie będzie grał. Turris, Shore i McLeod z pewnością nie są graczami fizycznymi, ten ostatni jest dużym ciałem, które byłoby dobrze renderowane, aby częściej używać tego rozmiaru.

Na razie jednak McLeod próbuje dowiedzieć się, jak dostać się do drugiej kolumny arkusza wyników.

– Nie zdobył jeszcze wielu punktów w National Hockey League – powiedział Tibbett. “Shor jest doświadczonym graczem, który rozumie, z czym wiąże się rola. MacLeod to rozumie, ale wciąż się tego uczy.”

Zapytaliśmy Tippetta, czy jest wystarczająco sprawny wśród czwartoklasistów. Oto, co powiedział:

„Sądzimy, że dodaliśmy to w (Zach) Heyman. Uważamy, że dodaliśmy to w (Warren) Vogel. Zdrowy powrót (Zach) Cassian. Nie mam z tym problemu”.

READ  Auger-Aliassime dociera do ćwierćfinału US Open po zwycięstwie nad Tiafoe

Oto spojrzenie na nominowanych do czwartej klasy i nasze przemyślenia na temat tego, kto otrzyma koncerty:

Tyler Benson

Benson jest poręcznym mężczyzną, który ma sześć stóp wzrostu i 190 funtów. Proszenie go, aby zmielił to jako czwartą imprezę – sprawdź, zagraj bezpiecznie, wejdź do skanu i zabij kary – jest po prostu prośbą, by zapomniał o wszystkich rzeczach, które go tu przywiodły.

Nigdy nie byłem w szkole „postaw go na skrzydle McDavida, a będzie fajny”, jeśli chodzi o młodych piłkarzy, którzy przyjeżdżają do miasta. Ale Benson po prostu nie jest graczem czwartej linii. A jeśli tak, to twoja czwarta passa jest zbyt mała i niewystarczająco fizyczna.

Kocham Bensona, a on zasługuje na szansę, by być tym, kim jest. Jeśli nie jest to możliwe w Edmonton, to mam nadzieję, że Oilers stawia Bensona na ustępstwa, jest wybierany przez zespół, który jest lekki po lewej i chce go wykorzystać w Top 9. Lewy skrzydłowy LS jest nie tylko zły dla gracza, nie czego ten zespół Oilers potrzebuje od swojej czwartej passy.

Devin Shore

Shore tworzy zespół. Punkt.

To jest (prawie) dokładnie to, czego chcesz w linii 4: może grać na środku lub skrzydłowym i może remisować; Kary zabijają. Jest szybki i może się sprawdzić. Ponadto Shore grał w 326 meczach NHL i ma dwuletnią umowę, która przynosi 850 000 USD rocznie.

Plaża ma sześć stóp długości i ma długość 206 osób. Wystarczająco duży, ale idealnie jest najmniejszym graczem na linii.

Brendan Berlini z Edmonton Oilers, po prawej, sprawdza Martina Pospisila z Calgary Flames w trzecim okresie przedsezonowym nowego hokeja w Calgary, Alta, niedziela, 26 września 2021 (Jeff McIntosh/CP).


Brendan Berlini

Pięć bramek przedsezonowych to nie ma co kichać. Berlin może strzelić sobie w drużynie.

READ  „To brak szacunku, nie zrozumiałbym tego”.

Jak dotąd było dobrze – powiedział Berlini, który w poniedziałkowy wieczór strzelił ponownie bramkę w wygranym przez Edmonton 4:3 meczu z Calgary. “Pracuję tak ciężko, jak tylko mogę, robię te małe rzeczy. Stwórz coś, bądź twardy na krążkach i graj w naprawdę trudną grę. Na szczęście możemy w nią wejść.”

Biorąc pod uwagę, że czwarta passa, która zakończyła się sukcesem, daje od ośmiu do dziesięciu bramek w sezonie, trzeba zadać sobie pytanie: Co Berlini wniesie do zespołu, jeśli nie zdobędzie gola? A może nie przestanie i awansuje w składzie.

Pamiętasz Tai Rati? Kiedy cele się zatrzymały, nie mógł chodzić po wodzie.

Czy Perlini może zweryfikować? Czy to moje ciało? Jego duży rozmiar (sześć stóp trzy, 211 funtów) nigdy wcześniej nie był używany w ten sposób. Czy utrudnia ci to grę przeciwko, jak powinna zrobić czwarta seria? Czy zdoła przetrwać na drodze, gdy trener drużyny przeciwnej po raz pierwszy postawił swoją passę przeciwko jednostce 4 w Edmonton?

Jeśli utrzymujesz Perliniego w zespole, aby być najlepszym strzelcem, dołącz go do składu. Jeśli myślałeś, że gracz, który nie był tak silny na końcu, był odpowiedzią czwartej linii, sądzimy, że pożałujesz tej decyzji około 1 grudnia.

Kyle Torres

Zaangażowany w przedłużanie swojej kariery, wygląda na to, że ten były gracz z górnej linii może być w stanie przystosować się do roli, w której koncentruje się na utrzymywaniu krążków poza jego siatką. Bystry i utalentowany, to kolejny facet, który nikogo nie ukarałby ani nie uczynił z Nafciarzy drużyny, w której chciałbyś nie grać.

Jeśli masz Turrisa i Shore’a w swojej czwartej passie – konfrontacje na lewo i prawo – to dobra wiadomość. Ale chciałbyś, aby drugie skrzydło miało trochę wielkości i agresywności, jeśli to możliwe.

READ  Brooke Henderson Carlota Ciganda Gemma Dryburgh Pajaree Anannarukarn Portland Klasyczny

Ryan McLeod

To młody zawodnik, który będzie wymagał trochę cierpliwości, ale w końcu widzimy potencjalną nagrodę. Ryzykując, że zabrzmi to jak zdarta płyta, jest to kolejny kandydat do czwartej klasy, który tak naprawdę nie zderza się z duszą.

Widzimy, jak McLeod przechodzi na skrzydło, a może stacjonuje dwie pozycje w Shore i Turris, w celu przygotowania gracza, który ma rozwinąć się w rolę 3C za McDavidem i Draisaitlem.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top