Zdjęcia astronautów pokazują Międzynarodową Stację Kosmiczną z rzadkiej perspektywy

Kosmonauta Oleg Novitsky udostępnił to zdjęcie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na Twitterze 29 września 2021 r. Wraz z dwoma kolegami transportował wtedy rosyjski statek kosmiczny Sojuz z jednego portu do drugiego. (Źródło zdjęcia: Oleg Novitsky/Roskosmos za pośrednictwem Twittera)

Jeśli zaczynasz brać Międzynarodową Stację Kosmiczną za pewnik, te nowe zdjęcia mogą być tonikiem.

dwa zdjęcia Udostępniono na Twitterze 29 września Kosmonauta Oleg Novitsky zademonstrował orbitujące laboratorium w całej swojej złożonej, wielomodelowej chwale.

Zdjęcia zostały zrobione 28 września z Rosji Sojuz Kapsuła, którą są Nowitzki, kolega astronauta Piotr Dobrow i astronauta NASA Mark Vandey Poruszali się Od naziemnej jednostki Rassvet stacji do aktywnego portu dokującego Wielozadaniowej Jednostki Laboratoryjnej Nauka.

Aktualizacje na żywo: Misje na Międzynarodową Stację Kosmiczną
Związane z: Budowa Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (zdjęcia)

Kolejne zdjęcie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej udostępnione przez Novitsky na Twitterze 29 września 2021 r. Kapsuła SpaceX Crew Dragon "zadanie" Wyraźnie widoczny, utknął "nad" Z modułu Harmonia Laboratorium Orbitalnego.

Kolejne zdjęcie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej udostępnione przez Olega Novitsky’ego na Twitterze 29 września 2021 r. Kapsuła SpaceX Crew Dragon „Endeavour” jest wyraźnie widoczna, „zawieszona” z modułu Harmony w orbitującym laboratorium. (Źródło zdjęcia: Oleg Novitsky/Roskosmos za pośrednictwem Twittera)

Trio wykonało ruch, aby zrobić miejsce dla kolejnej kapsułki Sojuz, która ma się rozpocząć Wyjazd do laboratorium orbitalnego we wtorek (5 października) z reżyserem Klimem Shipenko, aktorką Julią Peresild i kosmonautą Antonem Shkaplerovem na pokładzie. Shipenko i Peresild nakręcą na stacji fragment rosyjskiego filmu „Wyzwanie”, po czym wrócą na Ziemię 16 października (17 października w Kazachstanie). (Szkaplerow pozostanie w laboratorium na orbicie przez typowe sześć miesięcy.)

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top