Robin Gossens, Antonio Rudiger reagują na porażkę Niemiec z Polską

Tak blisko, ale czego brakuje? Niemcy pokonali Polskę strzałami (25) i celnymi (9), ale wystarczyło im dobre miejsce po drugiej stronie. Arsenal Fc Decydującą bramkę meczu zdobył środkowy obrońca Jakub Kivier. Cały majątek, zero punktów — niestety znana historia dla fanów Bayernu Monachium w tym sezonie. Tyle na letnie wakacje!

Po meczu Niemiec Robin Gossens (Interu Mediolan) i Antonio Rudiger (Real Madryt) zakończyło się porażką 1:0. Ich poglądy zostały uchwycone Przez DFB.de:

„Miałem nadzieję, że będę mógł dzisiaj świętować zwycięstwo, byłoby to ważne dla mnie i dla naszego kraju”, powiedział Gossens, którego zmiana w drugiej połowie dała Niemcom impuls. – Graliśmy dobrze w drugiej połowie, stworzyliśmy wiele okazji i powinniśmy byli się za to nagrodzić. Tego nam brakowało, by ostatecznie wygrać. W drugiej połowie musimy kontynuować naszą grę. .

To była forma powitania dla 28-latka, który pojawiał się i znikał w kadrze narodowej, odkąd wystąpił na EURO 2020 latem 2021 roku i w przyszłości widział powrót do Niemiec. Lato Okno transferowe.

Rudiger dokonał 90-minutowej zmiany, ale mógł tylko patrzeć z obrony, jak polski bramkarz Wojciech Szczęsny zaprzecza każdej niemieckiej próbie. Cokolwiek to było, nie wystarczyło.

„Brakuje nam tego ostatecznego pchnięcia, tego końcowego napędu, a potem przegrywamy taki mecz”, ExChelsea FC Strażnik jęknął.

Nie masz dość tej gry? (Poważnie?) Masz dla siebie kapsułę po meczu? Dołącz do Samrina i Rayona (Saylor), którzy rozmawiają o formacji niemieckiej defensywy, usunięciu Nicklasa Fulkruga z pierwszej jedenastki, bocznych obrońcach, Hansim Flicku, Julianu Nagelsmannie, wspominają mistrzostwa świata i wszelkiego rodzaju radości. Słuchać Na SpotifyLub przez odtwarzacz poniżej:

Skoro już to robisz, zagłosuj na nasz sposób Nagroda dla najlepszego podcastu klubowego 2023 Na WorldSoccerTalk! Jak zawsze dziękujemy za wsparcie!

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.