Magorzatta Rosenek ujawniła drugie imię Henrizek. Brzmi lepiej niż pierwszy?

Morsata Rosenek stworzyła podsumowanie roku. Narodziny syna uznała za najpiękniejsze wydarzenie ostatnich 12 miesięcy. Nawiasem mówiąc, gwiazda „Project Lady” ujawniła swoje drugie imię Henio Mazdan.

Magorsatta Rosenek 10 czerwca urodziła trzecie dziecko. Wraz z Radosvą Majdanem mieli syna Henrika. Jest pierwszym potomkiem „idealnej gospodyni domowej” i byłego bramkarza, natomiast pierwsze dziecko 48-letniej Radoswy Mazdan, dziecko z dwiema poprzednimi żonami, nie urodziło się. Henrik pojawił się na świecie dzięki metodzie in vitroPo długich i dramatycznych staraniach Magorzata Rosenek kilkakrotnie zabierała głos w wywiadach.

Od urodzenia Henio Majdan Pojawia się regularnie na profilach rodziców na Instagramie. Chłopiec zadebiutował także w kolorowych magazynach „Vivi!” W sesji karcianej popisał się z rodzicami i rodzeństwem. Chłopak jest oczkiem w głowie Kosi i Radka oraz ulubieńcem ich publiczności. Chociaż internauci często uważają malucha za „kolumnę promocyjną” dla Mazdyńczyków, są zupełnie miękcy, gdy mały Henrizek patrzy na nich i uśmiecha się do nich na Instagramie.

Wtopa na okładce z Mazdanami? Internauci nie lubią opisu [FOTO]

Magorzatta Rosenek ujawniła drugie imię Henrika

Tuż przed świętami Magorzatta Rosenek dokonała z Henrikiem krótkiego podsumowania siedmiu miesięcy. Gwiazda nie ma wątpliwości, że pojawienie się syna na świecie to najpiękniejsza rzecz, jaka spotkała ją w tym roku. Gwiazda udostępniła galerię najpiękniejszych zdjęć Henia i ujawniła to Drugie imię chłopca to Jan..

# bestnine2020 Henrik John # dzidziuśmajdana zabrał to wszystko – pisała Kosia.

Internauci nie kryją emocji.

Pani Magosiu, stworzyłaś wspaniałą rodzinę i twój mąż powinien nosić cię w ramionach, mam nadzieję, że tak.

Wspaniale cię widzieć! Jesteście wspaniałą rodziną!

Zgadzamy się, że „Baby Majdana” to najsłodsza rzecz, jaką widzieliśmy dzisiaj!

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *