Regulowany grzejnik ceramiczny Lasko dostępny 48% zniżki na Amazon

Produkty w tej historii są niezależnie wybierane i prezentowane redakcyjnie. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, możemy otrzymać prowizję.

To ta pora roku, kiedy zawsze wyglądasz fajnie, bez względu na to, co robisz. Możesz założyć parę puszystych skarpet lub zwinąć się w najmiększy koc i poczekać, aż zadziała magicznie, albo po prostu rozstawić kosmiczny kominek i od razu się rozgrzać.

W tej chwili możesz zaoszczędzić 48 procent na najlepszych ocenach Regulowany grzejnik ceramiczny Lacco, który klienci praktycznie gwarantują, że zapewni Ci ciepło przez całą zimę. Dzięki regulowanemu termostatowi z 11 ustawieniami temperatury możesz odpowiednio ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 300 stóp kwadratowych. Wystarczy obrócić pokrętło na preferowaną temperaturę i cieszyć się wygodą. Wbudowana grzałka zapewnia również wysoką i niską temperaturę oraz ustawienia wentylatora na oddzielnym pokrętle.

Nagrzewnica ma kilka wbudowanych funkcji bezpieczeństwa, w tym ochronę przed przegrzaniem i chłodną w dotyku powłokę zewnętrzną, która zapewnia bezpieczeństwo w dotyku nawet po włączeniu. Został zaprojektowany z uchwytem do przenoszenia, dzięki czemu można go łatwo przenosić między pokojami i ustawiać na biurkach i stołach kuchennych.

Kup to! Regulowany grzejnik ceramiczny Lasko, 29 USD (pierwotnie 55,90 USD); amazonka.pl

Ten grzejnik kosmiczny jest jednym z najpopularniejszych na Amazon, z ponad 22 000 pięciogwiazdkowymi ocenami. Kupujący nazywają go „energetycznym królikiem mini-gejzerów” i „ogrzewaczem zbiornika”. Jeden kupujący powiedział, „Podłączyłem jeden i włączyłem go, a podniesienie temperatury w mojej sypialni o pięć stopni zajęło mniej niż piętnaście minut”.

„Mieszkam w Michigan, gdzie zimy mogą być naprawdę surowe i nawet w dni, kiedy nie jest poniżej zera, wilgoć szybko przesącza się przez nieszczelne drzwi i okna i powoduje nieprzyjemny chłód w powietrzu… więc szukałem małego grzejnika , ” Udostępnij jednego użytkownika pracującego nad zadaniem bezpieczeństwa. „Wyłączenie z powodu tegorocznych wakacji spowodowało, że jest on używany 24 godziny na dobę przez ostatnie osiem dni. A produkcja ciepła nie zmniejszyła się ani trochę” – dodali.

READ  Nowe badanie rzuca światło na ewolucję fotosyntezy

„Mamy mały dom, ale ma ten mały zadaszony ganek; problem polega na tym, że teraz jest zimno” Inny pięciogwiazdkowy recenzent powiedział. „Podłogi nie są izolowane i nie ma tam ogrzewania. Mój mąż obecnie pracuje w domu w najbliższej przyszłości, więc używa tego obszaru jako swojego biura. W końcu zepsuliśmy się i po krótkich badaniach dostaliśmy ten grzejnik”. Dodali: „To naprawdę świetna robota, aby utrzymać ciepło w tej przestrzeni. Balkon ma tylko około 50 stóp kwadratowych, więc nie wymaga wiele, ale ten mały kominek spełnia swoje zadanie”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top