Red Sox przenosi Martina Pereza do Bullpen

zderzają się Red Sox Martin Perez Dyrektor Alex Cora powiedział dziennikarzom (W tym Steve Hewitt z Boston Herald). Ważny hak do opalania Jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem do zajęcia jego miejsca w rundzie startowej.

Perez był stałym członkiem na początku piątego sezonu w Bostonie przez ostatnie dwa sezony. Uczestniczył w 12 meczach w zeszłym sezonie i brał udział w 22 meczach w tym sezonie. Southpaw niezawodnie regularnie trzymał piłkę, ale przez cały czas spędzony w Bostonie strzelił poniżej średniej. Perez pracował w SIERA 4,50 ERA / 5,43 w 62 rundach w zeszłym sezonie, notując słabe strajki i liczby w tym procesie.

Southpaw przynajmniej celował w unikaniu obrażeń uderzających w zeszłym roku, stawiając przeciwników na średnią prędkość wyjściową 86,3 mil na godzinę i twardy współczynnik kontaktu 29,2%. Wygląda na to, że wpłynęło to na decyzję Bostonu o sprowadzeniu Pereza z gwarancją 5 milionów dolarów, ale jego umiejętności tłumienia połączeń nie przeniosły się na 2021. Napastnicy mają solidną więź z 42,3% trafień przeciwko niemu w tym roku, najgorsza stawka w jego karierze. Trzeba mu przyznać, że Pérez dokonał pewnych ulepszeń w swoich wskaźnikach uderzeń i chodzenia, ale bardziej niezawodne połączenie, z którego zrezygnował, przyczyniło się do rozczarowującego ERA 4,77 na ponad 100 klatkach.

Pérez wejdzie teraz w rolę Bullpen, dodając kolejnego leworęcznego do grupy, która już ma Josh Taylor i Austin Davis. Perez był lepszy w walce z leworęcznymi (.246/.333/.386) niż z praworęcznymi (.284/.352/.475) w czasie pobytu w Bostonie, więc być może ta sytuacyjna rola mogłaby mu dobrze służyć. Wydaje się, że wiąże się to z kosztami finansowymi, ponieważ umowa Pereza obejmuje nagrody w wysokości 100 000 USD za dostęp do każdej ze 130, 140, 150, 160 i 170 rund. Ruch byków utrudni mu dotarcie nawet do najniższego z tych progów poniżej przedłużenia. Kontrakt zawiera również opcję klubową o wartości 6 milionów dolarów na 2022 rok, która prawdopodobnie zostanie kupiona.

READ  Wszystkie zespoły NHL przechodzą na koszulki Primegreen, oferują „wymiarowy haft” na odznaki - SportsLogos.Net News

Hawk zaliczył w tym sezonie sześć meczów (w tym cztery starty). 25-latek rzucił 22 rundami piłek 2,45 Era, trafiając hitterów w sekcji elitarnej 33,7%, podczas gdy chodził tylko 5,6% zawodników. Hawk opublikował podobne mocne uderzenie, a liczba powyżej sześciu startuje z Triple-A Worcester, chociaż jest oznaczony mniej imponującym 5,14 ERA w młodszych. Pomiędzy jego silnymi peryferiami na tym poziomie i dobrymi wynikami w jego krótkim czasie w lidze, były wybór z pierwszej rundy zyskał znacznie bardziej regularny kurs w rotacji MLB.

Zmiana nastąpiła w kluczowym momencie dla Red Sox, który wszedł do gry dziś wieczorem z rekordem 64-46. Boston wyprzedza Rays z 1,5 meczem w AL East i 2,5 meczu w lekkiej atletyce, aby zająć pierwsze miejsce w American Wild Card League. Oczekuje się, że Hawk przejmie piłkę jutro po południu przeciwko Blue Jays, którzy w tabeli mają pięć meczów za Bostonem.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top