Parreira obiecuje sprawić, że zespoły będą żałować jego śmierci po tym, jak Blue Jays zajmą go na 23. miejscu

LOS ANGELES – Czekanie do 23 było bolesne dla Brandona Barrery i to nie tylko dlatego, że miał na sobie ciemny garnitur w popołudnie o temperaturze 34°C, w którym było gorąco nawet w cieniu kompleksu rozrywkowego LA LIVE.

Niepewność co do przyszłości nie jest łatwa, a 18-latek chciał wiedzieć, dokąd zmierza. Nie spodziewał się, że wywołanie jego nazwiska zajmie więcej niż dwie godziny. Nie wiedział, że Toronto Blue Jays naprawdę mieli do dwóch wyborów, zanim nadeszła ich kolej.

Emocje uderzyły, gdy tylko było to oficjalne. Przytul jego rodzinę. Upadł w telewizji podczas swojego pierwszego wywiadu po selekcji, a następnie przysiągł, że pozostałe 22 zespoły będą żałować jego śmierci.

Co za przejażdżka.

„Będę się tego trzymał, dopóki nie zadebiutuję w lidze, a do tego czasu to znacznie ułatwia ten mecz” – powiedział Parreira w wywiadzie. „Jestem naprawdę wdzięczny tym wszystkim zespołom, które za mną tęskniły, ponieważ zamierzam to wykorzystać i pracować, aby stać się lepszym i być najlepszym graczem, jakim mogę być”.

To połączenie pewności siebie i konkurencyjności zrobiło doskonałe pierwsze wrażenie, a w połączeniu z jego sportowym charakterem, szybka piłka z połowy lat 90., a także jego podanie, zmiana i łamacz piłki pomogły związać Blue Jays razem.

Jego zestaw umiejętności sprawdza tyle skrzyń, ile szukają w miotaczach, nawet jeśli „istnieje większe ryzyko podczas wybierania miotacza w liceum w tym obszarze”, powiedział dyrektor amatorskiego skautingu Shane Farrell. „Ktoś taki jak Brandon, z jego mieszanką występów, jesteśmy podekscytowani jakością rzeczy, które zamierza wnieść na boisko”.

Wybór w dolnej jednej trzeciej rundy otwierającej spowodował, że Blue Jays nie byli w stanie skupić się na dwóch graczach, a zamiast tego zbudowali szereg opcji, które ich zdaniem byłyby dostępne w tym zakresie. Jedna z największych niespodzianek na początku draftu – Texas Rangers zajęła trzecią pozycję na Kumar Ruker – miała niepewny efekt, który doprowadził do kilku innych zmian.

READ  Gausman dostarcza klejnot z 1 trafieniem i 10 trafieniami, pokonując Blue Jays Rise

Gdy intryga się rozkręciła, Parreira czekał i czekał – „To nie jest wspaniałe uczucie po prostu siedzieć tam” – powiedział – i gdy tylko zawołał swoje imię: „Na moim ramieniu było dużo ulgi. I to była najtrudniejsza część . Teraz przychodzi najłatwiejsza część. „Powinienem pograć w baseball”.

Blue Jays był nieoczekiwanym miejscem lądowania, ale był też mile widziany.

Barriera, zidentyfikowana przez skauta okręgowego Adriana Casanovę, jest zaangażowana w Vanderbilt, ale wartość przypisana do wyboru nr 23 wynosi 3 075 300 $. W drugiej rundzie, 60. w klasyfikacji generalnej, znokautowali Josha Kacevicha z Oregonu, na miejscu 77, wybrali odbijającego Tuckera Thomana z Hammond High School w Kolumbii w Południowej Karolinie, zanim złapali Kida Doughty’ego, drugiego bazowego. Z Luizjany odbierz jeden później.

Blue Jays będzie dysponować łączną pulą premii za podpisanie kontraktu w wysokości 8 367 700 dolarów, która zostanie zwiększona o prawie 1,7 miliona dolarów dzięki wyborom wyrównawczym na pozycjach 77-78 za odejście Marcusa Simina i Robbiego Raya.

„Czujemy się w dobrej sytuacji”, powiedział Farrell o podpisaniu czterech selekcji. „Nie spodziewamy się, że zrobienie rzeczy tak, jak są teraz, będzie zbyt trudne”.

Oczekiwano, że wszyscy hakerzy wzrosną ponad to, co zrobili w rankingach zewnętrznych, a Blue Jays musieli „zarządzać naszymi alokacjami bonusów w sposób, który pozwala nam uzyskać dwóch hitów, w których wierzymy, i pewne korzyści w pozyskiwaniu dwóch szkolnych graczy, – powiedział Farrell. Dzisiaj też.

Ukuty przez zwiadowcę rejonowego Ryana Foxa, Kasevich jest osobą o wysokim kontakcie, wysokim chodzeniu, niskim uderzeniu, z szansą na pozostanie w środku.

Toman, wybrany przez Mike’a Teddicka, jest tu wielkim zamachem, opisanym przez pewnego amerykańskiego baseballistę jako „jednego z najlepszych licealistów w klasie uderzających/mocnych”, ale także „marginalnego obrońcy”.

Według Baseball America, Doughty, ankietowany przez Chrisa Curtisa, wykazał rosnącą siłę w tym sezonie, wpychając piłki w luki „przy wyższych prędkościach wyjściowych niż widzieliśmy wcześniej”.

READ  WR Rams Robert Woods cierpi na rozdarty ACL w praktyce, aby przegapić pozostałą część sezonu 2021

„Mamy trzy różne typy hitterów” – powiedział Farrell. „Josh, ma obsesję na punkcie połączenia. Uważamy, że Tucker ma pewien potencjał, a Kidd sam w sobie jest dobrym hitterem. Jesteśmy podekscytowani wszystkimi trzema. „

Parreira urodził się w Nowym Jorku i dorastał jako fan Yankees zafascynowany lewicowym Andym Pettim, ale przeniósł się na Florydę, gdy miał dziewięć lat. W wieku jedenastu lat wstąpił do Akademii Cannons Baseball, gdzie reżyser Nick James pracował z nim w rzucaniu i trenował go w piłce podróżnej.

Ich więź polega na tym, że był z Barrierą i jego rodziną na zaciągu i chwalił osobę tak samo jak „dobre rzeczy”.

„Większość tego roku miał 94-97, kilka razy uderzył 99. Prawdziwy suwak mocy. Kilka razy tej wiosny mieliśmy ponad 3000 obr./min podczas treningu. Dobra trzaskająca piłka, forma 11-5. James powiedział: „Zmiana może być jego najlepszym show”. „Ale ludzie odkryją, że kochają Brandona w Toronto, to to, jak świetnym jest jego kolegą z drużyny. Wszędzie, gdzie kiedykolwiek był, jest graczem pierwszego zespołu, jest graczem pierwszego zespołu, chce zrobić wszystko, aby wygrać i świętować swoich kolegów z drużyny tak samo, jak cieszy go sukces.

W ten sposób idealnie wpasuje się w kulturę, którą Blue Jays stara się zachować, z możliwością jej wzbogacenia Kadra młodych broni ma zespół w podwójnej A New Hampshire i Single-A Vancouver.

Jak Ricky Tiedman, który wyrósł na najlepszego gracza w klubieA Parreira czuje się komfortowo rzucając dowolne ze swoich boisk w dowolnym momencie, z mentalnością „buldoga w ataku” na skoczni.

„Nie zdejmę niczego tylko dlatego, że grasz na dziewiątym dołku lub jeśli jesteś zero na 3 do trzech – nadal zamierzam robić to samo” – powiedział. „Pod koniec dnia, w pewnym sensie, chcę sprawić, by hitters wyglądali głupio. To prawie mój sposób myślenia.”

READ  Bezwzględny występ Kikuchiego podkreśla słabość Blue Jays po odejściu Ryo

Podczas gdy Barriera koncentrował się na Pettitte, gdy był młody, w ostatnich latach był bardziej przywiązany do Luisa Severino, elektrycznego praworęcznego, który „nie jest największym graczem na boisku, ale gra duże, jego rzeczy grają duże, idzie tam z dużą pasją i z dużą energią.” „.

Ten podziw dla Severino i Yankees musi się zmienić, coś, co nosił, kiedy nosił nową białą koszulę Blue Jays na garnitur i niebieski kapelusz na głowie.

– O tak – powiedział Barrera. „Jestem teraz Blue Jays w 100 procentach”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top