Psy w kosmosie, Opowieść Dark & ​​Grimm, Więcej

Na zdjęciu: kilku dobrych chłopców i dziewcząt oraz kilka kosmicznych potworów.

Na zdjęciu: kilku dobrych chłopców i dziewcząt oraz kilka kosmicznych potworów.
obrazek: Netflix

Netflix dodany do pliku Stale rosnąca animowana lista Z trzema nowymi programami skierowanymi do dzieci, jeden z nich naprawdę porwał naszą wyobraźnię. Dzięki za adres –psy w kosmosie—która nie tylko reprezentuje dwa z naszych wielkich zainteresowań, ale także trafnie przywołuje „Pigs in Space”, klasykę przedstawienie kukiełkowe Sitcom z panną Piggy.

Najprawdopodobniej nazwa to tylko krótki sposób wyrażenia założenia programu, który zgodnie z komunikatem prasowym Netflix mówi: „W niedalekiej przyszłości genetycznie ulepszone psy są wysyłane przez wszechświat w poszukiwaniu nowego dom dla rasy ludzkiej. To gigantyczny kosmiczny fecht, w którym Psy szukają planety, która ocali ludzkość – a co najważniejsze – pozwoli im wrócić do ukochanych właścicieli”. psy w kosmosie Został stworzony przez nowicjusza Jeremiaha Corteza i ma obsadę aktorów głosowych, w tym Haley Joel Osment, Sarah Chalk i Kimiko Glenn (Spider-Man w świecie pająków), Chris Parnell (Rick i Morty)William Jackson Harper (dobre miejsce).

psy w kosmosie Pojawi się jesienią 2021 roku wraz z ogłoszonym dzisiaj kolejnym serialem animowanym na Netflix: Opowieść o ciemności i GrimmNa podstawie serii książek Adama Gidwitza. Według Netflixa śledzi zbiegów Jaś i Małgosia „porzucając własną historię i odkrywając inne klasyczne bajki Grimm”. [as] Nieoczekiwani narratorzy prowadzą nas przez ich spotkania z czarownicami, czarownikami, smokami, a nawet samym Szatanem. Wędrując przez las pełen groźnych wrogów, rodzeństwo poznaje prawdziwą historię kryjącą się za słynnymi opowieściami, a także, jak przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem i zapewnić im trwałe szczęście. Bo kiedyś bajki były świetne.”

Trzecia seria, która była częścią dzisiejszego ogłoszenia, będzie dostępna dopiero w 2022 roku, zatytułowana Komediowi Przyjaciele Bracia Super Robot Wśród twórców są Victor Maldonado i Alfredo Torres (Miłość, śmierć i roboty). Chodzi o „dwa gigantyczne roboty, które odkrywają, że są braćmi, jakPomóż bronić Ziemi przed złymi siłami międzygalaktycznymi; ” Mark Andrews (odważny) kieruje.

Ponownie, wszystkie są skierowane do młodszych odbiorców, ale to nie znaczy, że dorośli maniacy (którzy również mają obsesję na punkcie kosmosu i szczeniąt) nie mogą oglądać. Którą z tych serii lubisz najbardziej… i dlaczego psy w kosmosie?


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Legenda WWE, jeśli uważa się za największego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top