Miasto Ottawa rozszerza listę oczekujących na szczepienia w ostatniej chwili w przychodniach społecznych, aby objąć całą populację

Ottawa – Miasto Ottawa rozszerzyło narzędzie dla pracowników służby zdrowia, aby obejmowało całą populację, aby pomóc mieszkańcom szybciej uzyskać szczepionkę COVID-19.

Mieszkańcy mogą teraz zarejestrować się na liście oczekujących, aby otrzymać powiadomienie, jeśli termin szczepienia jest dostępny tego samego dnia w przychodni środowiskowej. Mieszkańcy, którzy ukończyli co najmniej 12 lat, mogą zapisać się na pierwszą dawkę, każdy, kto otrzymał pierwszą dawkę 9 maja lub przed Najbardziej zagrożony pracownik służby zdrowia Zgodnie z ustaleniami powiatu istnieje możliwość zarejestrowania się w celu otrzymywania powiadomień o drugiej dawce.

„Narzędzie listy oczekujących zostało początkowo wdrożone dla najbardziej krytycznych pracowników służby zdrowia, a teraz jest rozszerzone do użytku przez wszystkich kwalifikujących się mieszkańców” – podało miasto w oświadczeniu. „To narzędzie pomaga populacji szybciej otrzymać szczepionkę, a także pomaga klinikom działać wydajniej, umożliwiając im podawanie wszystkich szczepionek przeznaczonych do codziennego użytku”.

Te rezerwacje w ostatniej chwili mają na celu pomóc w niechcianych dawkach i mogą być dostępne o każdej porze dnia. Pod koniec ubiegłego tygodnia szef kampanii szczepień w Ottawie powiedział, że miasto przeżywa Od 300 do 400 nieobecności dziennie w klinikach środowiskowych, ale powiedział, że nie ma dawek do zmarnowania.

Mieszkańcy, którzy zameldowali się w określonym czasie, będą musieli wybrać, czy chcą przyjąć wizytę.

Narzędzie na stronie internetowej miasta resetuje się codziennie o 23:59, więc będziesz musiał rejestrować się każdego dnia, w którym chcesz otrzymać powiadomienie o możliwym spotkaniu w ostatniej chwili. Możesz również zdecydować, gdzie w mieście chcesz przyjąć dawkę: centralną, wschodnią, zachodnią lub kombinację tych trzech.

Jeśli masz już zarezerwowane spotkanie, nadal możesz się zarejestrować. Jeśli dostępna jest dawka w ostatniej chwili, po otrzymaniu szczepionki zostaniesz poproszony o anulowanie zarezerwowanej wizyty.

Przychodnie środowiskowe w Ottawie oferują szczepionki mRNA firmy Pfizer lub Moderna, które można zastąpić.

READ  Rynki ropy były zdziwione, gdy MAE wzywa do zwiększenia produkcji

Tutaj możesz zapisać się na eliksiry na ostatnią chwilę.

W przypadku wszystkich innych opcji rezerwacji szczepionki przeciwko COVID-19 w Ottawie, Popatrz tutaj.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top