Przychody z reklam Amazon są teraz dwa razy większe niż łącznie ze Snap, Twittera, Roku i Pinterest

Matthews Sloudkovsky | Zdjęcia SOPA | LightRocket przez Getty Images

Wielki wzrost w AmazonkaJednostka reklamowa „Udział w przychodach” jest teraz 2,4 razy większa niż Muzyka popI ŚwiergotI Rok I Pinterest Łącznie rośnie 1,7 raza szybciej, według Loop Capital.

W dziale „Inne” firmy Amazon, który składa się głównie z reklam, ale obejmuje również sprzedaż związaną z innymi ofertami usług, przychody wzrosły o 77% rok do roku do ponad 6,9 miliarda dolarów w pierwszym kwartale. wzmiankowany W zeszłym miesiącu. A przemysł się rozwija jabłkoNiedawne zmiany oprogramowania, które ułatwiają użytkownikowi zapobieganie śledzeniu ich przez reklamodawców, Wyglądaj na gotowego, aby dolać więcej paliwa Dla rozwoju firmy Amazon.

Analitycy Loop Capital napisali w poniedziałek w nocie: „Reklamy wydajnościowe w witrynach e-commerce napędzane intensywnym ruchem Amazon i niezrównanymi spostrzeżeniami użytkowników zapewniają znaczną wartość dla sprzedawców i marek”.

Odnieśli się również do prezentacji firmy na niedawnym IAB NewFronts, podczas której omówiono wysiłki firmy w przestrzeni nadawczej. Amazon na początku tego miesiąca powiedział, że treści strumieniowe wideo obsługiwane przez reklamy Teraz dociera do ponad 120 użytkowników miesięcznie Co miesiąc na platformach takich jak Twitch.

Analitycy piszą: „Dzięki technologii Amazon, rozmiarowi, zasięgowi urządzeń i łączności konsumenckiej uważamy, że te najnowsze wysiłki są dobrze przygotowane, aby stać się bardzo ważnym uczestnikiem w stosunkowo krótkim czasie”. „Patrząc na profil marży w internetowych usługach reklamowych, uważamy, że nie jest to dostatecznie odzwierciedlone w zasobach”.

Według Loeba Amazon wygenerował 22,4 miliarda dolarów przychodów z reklam w ciągu ostatnich 12 miesięcy, co oznacza wzrost o 65% rok do roku. To 2,4 razy łączny przychód w wysokości 9,3 USD dla średniej wielkości platform reklamowych Snap, Twitter, Roku i Pinterest, które w tym samym czasie wzrosły o 38%.

Amazonka Bliski zawarcia umowy przejęcia MGM Studios, współwłaściciela serii o Jamesie Bondzie oraz innych seriali filmowych i telewizyjnych, za 8,5 i 9 miliardów dolarów, Donosi CNBC Poniedziałek. Umowa może zostać ogłoszona już we wtorek.

READ  Uniwersalna kontrola: jak udostępnić mysz i klawiaturę między komputerem Mac a iPadem

– kanał CNBC Michael Bloom Przyczyniaj się do raportowania.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *