Problemy Wydry wciąż nasilają się po niedawnych kłótniach z senatorami

Edmonton – Nie możesz zabić rzutu karnego, nie blokujesz i nie wygrywasz gry. W Edmontonie jest kilka poważnych i poważnych problemów – i tak, nadal muszą znaleźć bramkarza.

Zach Kasian założył „Same Group”. „Na początku roku byliśmy jedną z najlepszych drużyn w lidze. Teraz wydaje się, że znajdujemy sposoby na przegraną. Ta kula śnieżna spada, to już nie jest wymówka. Mieliśmy długą przerwę. „

Edmonton Oilers mieli dziewięć dni wolnego, a dziesiątego dnia odpoczywali, złożyli się jak namiot przeciwko senatorom z Ottawy. Edmonton wykorzystał swoje prowadzenie 3:1 po 40 minutach przegrywania 6:4, by zdobyć drugą porażkę w sześciu meczach w ostatnich 14 meczach.

Trafienie pięciu goli w trzecim inningu na 30. plasuje senatorów z Ottawy być może największą katastrofą sezonu regularnego w karierze Conora McDavida w NHL.

„Na pewno tam jest”, powiedział McDavid, który miał niebezpieczną, ale bezsensowną sobotę. „Nie jestem pewien, co ci powiem. To była długa nieobecność, przyszliśmy i pracujemy nad uzyskaniem 3-1… i poddajemy się”.

Co się stało?

„Żałuję, że nie mam odpowiedzi.”

Nafciarze są nie tylko okropni, ale też coś tak południowego. To klub, który musi strzelić sześć bramek, aby wygrać i grać w lidze 3-2.

Jak mówi stary dowcip, nazywanie tego wrakiem pociągu jest obrazą dla przemysłu kolejowego. Wydry całkowicie spadły z szyn po gorącym starcie od 16 do 5. Podobnie jak w tej starej reklamie telewizyjnej, praktycznie spadły i nie mogą wstać.

„Musimy to zakończyć. Musimy wygrać ten mecz” – splunął Qasian. „Teraz siedzimy tutaj i rozmawiamy o tych samych rzeczach – rozmawialiśmy o udaniu się na przerwę. Nie mam już rzeczy do powiedzenia”.

McDavid okazał się bezużyteczny w nocy minus-2, podczas gdy Leon Draisaitl dodał tylko asystę, pogarszając fakt, że Nafciarze w końcu dostali sporą dawkę punktów wsparcia. Edmonton strzelił cztery bramki od graczy nie noszących numeru 97 lub 29 – i nie mogli znaleźć sposobu na wygranie meczu hokejowego.

READ  Wyniki UFC Vegas 87: Rozenstruik vs. Gaziew

Kara śmierci jest przerażająca, ponieważ w sobotę senatorom pozwoliła strzelić dwa gole w trzech próbach. W obronie Nafciarze grają jak 20 mężczyzn, którzy pojawili się w lśniący sobotni poranek i nigdy nie spotkali nikogo poza mężczyznami, którzy jechali na lodowisko.

Ofensywnie cztery gole – i przewaga 3:1 po 40 minutach – to dwa elementy, które dobre drużyny wykorzystują o dwa punkty lepiej niż w 90 procentach czasu. Jednak ta drużyna zagrała trzecią, jakby nie miała pojęcia, co zrobić z pozycją lidera, którą zajęła po 40 minutach.

Młodzieniec Stuart Skinner rozpoczął swój start, znak, że zespół odchodzi od Mikko Koskinena i ogromne wotum zaufania dla debiutanta. Niestety nie zrekompensował im tego.

Skinner, wielka nadzieja na wyznaczenie celów Oilers na krytycznych poziomach czerwonego alarmu, był znacznie poniżej średniej. Zawodnik z drugiej strony, Matt Murray, powinien był zrobić dużo lepiej i był właśnie tym, dając swojej drużynie szansę na wygranie meczu, w którym faworyzowali strzały Edmontona 16:6 po 20 minutach i 24-13 po 40 minutach.

Dwa gole w 2:26 na początku trzeciej przekształciły wygodny wynik 3-1 w przyprawiające o zawrót głowy 3-3. Ottawa prowadził 4-3, a następnie Darnell Norris zremisował 4-4, jeden z jego dziewięciu celnych strzałów.

Siedem minut przed grą wszystko, co musiało się wydarzyć, to wygranie ostatnich siedmiu minut z 30. drużyną i odjechanie na punkty. Ale w końcu jest jasne: wygrała najlepsza drużyna.

„Patrzysz na zespoły, które radzą sobie dobrze i znajdujesz sposoby na wygrywanie meczów. Drużyny, które przegrywają, znajdują sposoby na przegranie meczu. Dziś wieczorem zdecydowanie znaleźliśmy sposób, aby to przegrać” – powiedział McDavid, który nie miał odpowiedzi na pytanie co dalej. Rozmawialiśmy o tym w kółko w tym pokoju i oczywiście nie znaleźliśmy jeszcze odpowiedzi.

READ  Canucks i JT Miller zgadzają się na przedłużenie umowy o siedem lat o wartości 56 milionów dolarów

– Pomyśleliśmy, że przerwa nam w tym pomoże – dodał trener Dave Tibbett. „Zrobiłem to przez dwie kadencje”.