Barkley, Gretzky podpalili hokej na Twitterze z karami

Legenda NBA i hokeja, Charles Barkley, zmagał się ze sprzętem dla bramkarzy, zanim został oświetlony przez Wayne’a Gretzky’ego w zbiegłym NHL w swoim debiucie w TNT. (Zrzut ekranu za pośrednictwem NHL.com)

Charlesowi Barkleyowi zajęło to nieco ponad godzinę Aby zakotwiczyć transmisję „NHL na TNT” Również trzeba oglądać telewizję.

NHL zyskuje nowy wygląd dzięki nowym ofertom z TNT i ESPN w tym sezonie, a jedna z byłych największych gwiazd z ich słynnych programów NBA dołączyła do akcji już pierwszego wieczoru.

Oczywiście musiało się zacząć od uderzenia, w którym największy hokeista wszechczasów, Wayne Gretzky, strzelał krążkami do oszałamiającego Barkleya, ledwo trzymając się swojego sprzętu do naprowadzania bramki, gdy ciastka eksplodowały.

Nawet podczas przygotowań i przygotowań do tego klipu Barkley robił show.

Nie ma to jak dwóch Hall-of-Famers w swoim sporcie, którzy mają pięć dziurek.

Przynajmniej Chuck musiał stworzyć jedną – choć kontrowersyjną – która uratowała jednego z najlepszych w historii sportu.

Jeszcze przed strzelaniną Gretzky był zachwycony legendą NBA podczas jednej z jego nielicznych walk w karierze, która była przegraną dla mężczyzny z trwałą.

czterokrotny mistrz Pucharu Stanleya, dziewięciokrotny MVP, 894 gole w karierze, 2857 punktów w karierze i przegrany pojedynek z Permem; Legenda Wayne’a Gretzky’ego.

Po prostu nie ma nic negatywnego do powiedzenia na temat pojawienia się Barkleya w audycji, a reszta internetu się zgodziła.

Chemia między dwiema gwiazdami już kwitnie – nawet jeśli jest to rzadki widok w miarę postępu sezonu – a jeśli transmisje NHL są w stanie uchwycić ułamek wartości rozrywkowej, jaką produkuje NBA na TNT, będzie to również miażdżący cios.

Jak na razie instalują go nowi faceci.

Więcej od Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top