do potęgi. Nie można przestać uczestniczyć w remake’u Pokémon Diamond i Pearl

zdjęcie: Pokemony / Nintendo

Jeśli jesteś graczem, który lubi bardziej praktyczne podejście podczas treningu Pokémona, możesz chcieć przeczytać dalej. Nadchodzą przeróbki Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl Gracze nie będą mogli dezaktywować Exp. Uczestniczyć. Te szczegóły zostały podobno potwierdzone w Ostatnia runda zapowiedzi.

Jeśli potrzebujesz odświeżenia, Exp. Share daje ci Pokemona w bitwie, a także Pokemona w twojej drużynie. Chociaż nie różni się to od sposobu Exp. Udostępnianie działa w miecz i tarcza pokemonWydaje się, że wzbudziło to pewne obawy dotyczące regeneracji.

Niektórzy trenerzy w mediach społecznościowych martwią się, że sprawi to, że gra będzie zbyt łatwa i nie będą mieli takiej samej kontroli nad zdobywaniem poziomów, jeśli chodzi o grę konkurencyjną i trening EV.

Jedną z innych poprawek oznaczonych w ostatniej rundzie podglądów jest przywrócenie napisów jednorazowego użytku. Chociaż to nie koniec świata, niektórzy fani Nie wyglądaj na zbyt szczęśliwego:

„Ludzie mówią o udziale exp, ale szczerze mówiąc, zwrot pamięci tłumaczeniowej jednorazowego użytku jest dla mnie znacznie gorszy… to niepotrzebna regresja, stały się nieskończone od czasu BW1”

Z drugiej strony, autozapis również powróci i można go wyłączyć. Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Fortnite Crew Pack został zaprezentowany w czerwcu wraz z Mecha Cuddle Master

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top