Canucks powiększa trenera bramkarzy Clarka, dodaje do składu Shawa i Gustafsona

Vancouver Canucks pozyskali trenera bramkarza Iana Clarka, asystentów trenerów Nolana Baumgartnera i Jasona Kinga oraz trenera wideo Daryla Sewarda.

W maju bramkarz Thatcher Demko jasno wyraził chęć powrotu Clarke’a jako trenera bramkarzy, który odegrał kluczową rolę w jego awansie na pierwszego bramkarza drużyny.

„Clarky, to niewiarygodne”, Dimko Powiedział o swoim nauczycielu w tym czasie. “To znaczy, prawdopodobnie zawdzięczam mu prawie wszystko. Nie mówię o nim zbyt wiele w mediach, ale – oczywiście pracuję w tym biznesie – ale sposób, w jaki mnie prowadził i prowadził, był świetny. Naprawdę mam nadzieję, że mogą wymyśl coś i przynieś to z powrotem”.

Dołączą do niego Brad Shaw i Kyle Gustafson, a Newell Brown nie wróci po czterech sezonach w zespole. Zespół ogłosił również, że Chris Higgins pozostanie na stanowisku asystenta dyrektora ds. rozwoju zawodników po tym, jak spędził ten sezon pracując jako trener umiejętności i rozwoju.

ludzie pokazują

Brad Shaw o swojej roli w Canucks, Defensywna gra przejściowa, Królowa Hughes

09 cze 2021

„Cieszymy się, że możemy powitać dwóch nowych członków naszego sztabu szkoleniowego” – powiedział trener Travis Green w oświadczeniu. “Brad ma duże doświadczenie trenerskie i silny umysł techniczny do gry. Kyle jest inteligentnym i młodym trenerem, który pomoże naszemu zespołowi i wzmocni nasz sztab trenerski. ”

„Doceniamy ciężką pracę i poświęcenie, które każdy członek naszej kadry trenerskiej wykazał w ciągu ostatniego roku i dziękujemy im za ich zaangażowanie” – kontynuował Green. „Cieszymy się, że ponownie podpisali kontrakt i kontynuujemy dobrą pracę, którą wykonują. Na koniec, w imieniu całego naszego zespołu, chciałbym podziękować firmie Newell Brown za jego zaangażowanie i poświęcenie w ciągu ostatnich czterech lat. Życzymy firmie Newell i jego rodzinie wszystkiego najlepszego i sukcesu w przyszłości.”

READ  Pewni siebie Kanadyjczycy są gotowi do swobodnej gry w 7 grze przeciwko Maple Leaves

Shaw dołącza do Canucks po spędzeniu ostatnich pięciu sezonów w Columbus Blue Jackets, gdzie był odpowiedzialny za obronę swojego czasu za ławką. Gustafson spędził ostatnie 18 sezonów z Portland Winterhawk z WHL jako asystent dyrektora generalnego drużyny i asystent trenera.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top