Canucks powiększa trenera bramkarzy Clarka, dodaje do składu Shawa i Gustafsona

Vancouver Canucks pozyskali trenera bramkarza Iana Clarka, asystentów trenerów Nolana Baumgartnera i Jasona Kinga oraz trenera wideo Daryla Sewarda.

W maju bramkarz Thatcher Demko jasno wyraził chęć powrotu Clarke’a jako trenera bramkarzy, który odegrał kluczową rolę w jego awansie na pierwszego bramkarza drużyny.

„Clarky, to niewiarygodne”, Dimko Powiedział o swoim nauczycielu w tym czasie. „To znaczy, prawdopodobnie zawdzięczam mu prawie wszystko. Nie mówię o nim zbyt wiele w mediach, ale – oczywiście pracuję w tym biznesie – ale sposób, w jaki mnie prowadził i prowadził, był świetny. Naprawdę mam nadzieję, że mogą wymyśl coś i przynieś to z powrotem”.

Dołączą do niego Brad Shaw i Kyle Gustafson, a Newell Brown nie wróci po czterech sezonach w zespole. Zespół ogłosił również, że Chris Higgins pozostanie na stanowisku asystenta dyrektora ds. rozwoju zawodników po tym, jak spędził ten sezon pracując jako trener umiejętności i rozwoju.

ludzie pokazują

Brad Shaw o swojej roli w Canucks, Defensywna gra przejściowa, Królowa Hughes

09 cze 2021

„Cieszymy się, że możemy powitać dwóch nowych członków naszego sztabu szkoleniowego” – powiedział trener Travis Green w oświadczeniu. „Brad ma duże doświadczenie trenerskie i silny umysł techniczny do gry. Kyle jest inteligentnym i młodym trenerem, który pomoże naszemu zespołowi i wzmocni nasz sztab trenerski. ”

„Doceniamy ciężką pracę i poświęcenie, które każdy członek naszej kadry trenerskiej wykazał w ciągu ostatniego roku i dziękujemy im za ich zaangażowanie” – kontynuował Green. „Cieszymy się, że ponownie podpisali kontrakt i kontynuujemy dobrą pracę, którą wykonują. Na koniec, w imieniu całego naszego zespołu, chciałbym podziękować firmie Newell Brown za jego zaangażowanie i poświęcenie w ciągu ostatnich czterech lat. Życzymy firmie Newell i jego rodzinie wszystkiego najlepszego i sukcesu w przyszłości.”

READ  Florida Panthers Noah Jolsen 15 graczy na zwolnieniach

Shaw dołącza do Canucks po spędzeniu ostatnich pięciu sezonów w Columbus Blue Jackets, gdzie był odpowiedzialny za obronę swojego czasu za ławką. Gustafson spędził ostatnie 18 sezonów z Portland Winterhawk z WHL jako asystent dyrektora generalnego drużyny i asystent trenera.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *