Premiera 21 sezonu The Voice Recap: Pojawia się Ariana Grande, niewidomi

Można powiedzieć, że premiera 21 sezonu dźwięk Pokaże Ci dobrą zabawę od początku i kiedy Powracający trenerzy Blake Shelton, John Legend i Kelly Clarkson połączyli siły z debiutantką Arianą Grande, aby zmienić „Hold On, I’m Coming and Respect” w najbardziej niesamowite mixtape’y od czasów tańca Olivii Newton-John i The Tubes w Ksanadu. Stamtąd zabraliśmy się za bardzo dobre przesłuchania w ciemno i dowiedzieliśmy się nie tylko, jacy paneliści będą nowym dzieckiem na bloku (technicznie, technicznie, technicznie), ale także kim był Chetek (przycisk, który odtwarza „Dziękuję, Dalej „, gdy potrzebujesz profesjonalnego trenera), aby włożyć do niego skarpetę). Co myślisz o dodaniu go do Fab Four? Przejdź do komentarzy po przejrzeniu poniedziałkowych zaawansowanych zawodników.

Dziewczyna o imieniu Tom (Team Kelly), „Nadzieja bezradna” – ocena: A | To trio niezwykle przyjaznego kamerom rodzeństwa przyprawiło mnie o gęsią skórkę – i dostało czteromiejscowe autokary – z harmoniami tak wspaniałymi, że mogli sprawić, że Peter, Paul i Mary powiedzieli: „Tato bezpieczny! Kiedy Simon i Garfunkel mieli dzieci?”. Brzęczyk. Wyżej, więcej testów przeglądowych w przeszłości, na pewno. ale ładniejszy? Nie sądzę.

Katie Ray (Drużyna Ariana), „Bone” – ocena: C | Wiem, że będziesz narzekać na te zajęcia, ale według klucza ankiety TVLine „C” jest zdefiniowane jako „absolutnie OK” i dla mnie to wszystko, co 35-latek ma do zaoferowania o Maren Morris . Cykl trzech krzeseł uderzał w nuty tak dobrze – Kelly nawet porównał jego niskie dźwięki do „skwierczącego masła” – nic z tego nie zrozumiałem. (Ponadto mogę być martwy w środku. Do ustalenia później.)

Pedi Chaves (Drużyna Blake), „Heartbreak Hotel” – Klasa: B | Jasne, w okładce entuzjastów Elvisa był element sztuczki: był tak szczery z Kingiem, aż do swoich manier, że Ariana powiedziała, że ​​chciałaby usłyszeć więcej o 19-latku na jego przesłuchaniu. Ale jego głos był potężny, a jego występ wystarczająco żywy, by Blake (i ja) „strzelali do piekła”.

READ  Chanel sparodiowała wyblakły kalendarz za 825 dolarów

Jonathan Mouton (Legenda drużyny), „Trzymaj otwarte drzwi” — ocena: A | Zakładając własną firmę Blind w przyciągającym wzrok teatralnym stylu, syn piosenkarza Motown postanawia ujawnić się podczas swoich tras „masło-maślanych” W rzeczywistości To wygląda jak. Ten, który przeżył raka, był olśniewający, w tej chwili i tak uroczy, że świecił. Z pewnością bardziej rzuca się w oczy, niż sugeruje jego rola na dwóch krzesłach, prawda?

Podsumowanie-głosu-Sezon-21-Premiera-Ariana-Grande-ZasłonyKatherine Ann Muehler (Drużyna Ariana), „Nie musimy się rozbierać” – Ocena: A- | Po pierwsze, ta 22-letnia niania podpiera się, by zachować prosto twarz, gdy na nowo wyobrażała sobie taniec Jermaine’a Stewarta z lat 80. jako hitową piosenkę. Po drugie, nawet Większe Podpórki do dwuosobowej ławki, aby zrobić to z potężnym, precyzyjnym dźwiękiem, który jest nie mniej niż nieskazitelny. Widzę Sia w przyszłości fanów Ari…

Jack Rogan (Legend Team), „Dom wschodzącego słońca” – ocena: B- | Obawiam się, że brak doświadczenia go pokona. Ale podczas swojego pierwszego występu dla większej publiczności niż „Sto Grandfathers” w domu opieki, w którym pracuje, ten 18-latek pokonał Kelly i Johna niemal natychmiast w bolesnym tonie, który nie uderzał zbytnio, gdy się wydostał. swoje miejsce, ponieważ chcesz usiąść na krawędzi, aby usłyszeć o tym z bliska.

Podsumowanie-głosu-Sezon-21-Premiera-Ariana-Grande-ZasłonyKinsey Rose (Drużyna Kelly), „Cowboy Take Me Away” — ocena: A- | Wokal 35-letniej weterynarz z Nashville był tak podniesiony i krystaliczny na jej coverze Dixie Chicks, że Kelly posunęła się tak daleko, że użyła Block na Blake. Również dobry ruch: można ok On słyszy Światło słoneczne płynące z gardła Kinseya (nawet jeśli John zerżnie ją za to, że była trochę niechlujna). Kraj na wskroś, zajdziesz daleko, bez względu na to, czy Blake musi go później ukraść, aby się tam dostać!

READ  Miriam Macdonald Casey Steele Degrassi

Von Mogul (Drużyna Ariana), „Drużyna A” – ocena: B + | Gdyby sprężyna wydała dźwięk, dźwięk tej tury byłby trzykrzesełkowy. 27-letni Teksańczyk z Filipin potraktował piosenkę Eda Sheerana ze słodyczą majowego poranka iz precyzją architekta kreślącego wykres z notatek. Pacjenci śpiewani przez dyplomowaną pielęgniarkę w pracy powinni otrzymać bardzo wesołe mini spektakle.

Podsumowanie-głosu-Sezon-21-Premiera-Ariana-Grande-ZasłonyWendy Moten (Drużyna Blake), „Możemy to wypracować” – ocena: A | Ta 56-latka, będąca kompletnym profesjonalistą, przebojem lat 90. przebojem „Come In Out of the Rain” czekała na swój czas jako wokalistka chórkowa. z tyłu – po drugiej stronie Gotowa do powrotu na światło dzienne, prowadziła wszystkie cztery krzesła trenerskie, przedstawiając wersję klasyka Beatlesów Chaki Khana, która była tak potężna i energiczna, że ​​zaskakująco nigdy nie zabrakło jej paliwa. (Uwaga: nigdy tego nie zrobiła; musiała mieć zapasowe zbiorniki!) Zanim to się skończyło, byłem tak wyczerpany, jak lubiłem. „To było moje 3 najlepsze przesłuchanie w ciemno dźwięk– Cały czas – krzyknął Blake.

Więc co myślisz o premierze? A Grande w tablicy trenerskiej? Oceń je w ankietach poniżej, a następnie dodaj komentarze bardziej szczegółowymi recenzjami.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top