Nachange Sari Raat, sławny Taz ze Stereo Nation, zmarł w wieku 54 lat: The Tribune India


Biuro trybuny internetowej

Chandigarh 30 kwietnia

„Nachange Saari Raat”, „Daroo Vich Pyar” to piosenki, które do tej pory wstrząsają parkietem. Ale piosenkarz, który dał nam te piosenki, odszedł. Tarsame Singh Saini, lepiej znany jako Taz ze Stereo Nation, zmarł z powodu niewydolności wątroby w ciągu kilku tygodni po wyjściu ze śpiączki. Miał 54 lata.

Taz jest najbardziej znany ze swojego albumu „Hit The Desk” z 1989. Będąc wokalistą popowego zespołu Stereo Nation założonego w 1996 r., nadal dostarcza topowe hity, w tym Pyar ho gaya, Nachange sari raat i Gallan Gorian z Slave II album Fusion. Mówi się, że Taz jest pionierem międzykulturowej azjatyckiej muzyki fusion. Śpiewał także m.in. w filmach Tum Bin (Daroo vich pyar), Koi Mill Gaya (To magia) i Race (Mujhe to Jadoo).

Gdy tylko wiadomość o jego śmierci rozeszła się w Internecie, jego fani i przyjaciele złożyli kondolencje w mediach społecznościowych.

Piosenkarka Bally Sagoo udostępniła Tazowi zdjęcie na jego Instagram Stories i napisała: „RIP brothertazstereonation naprawdę będzie za tobą tęsknić. „

Zrzut ekranu z Instagram Stories Bally Sagoo.

Reżyserka Gurinder Chada podzieliła się również z Tazem podskakującym zdjęciem i napisała: „Złamane serce, gdy usłyszałem, że jeden z pionierów brytyjskiej sceny muzycznej Azji właśnie odszedł. Nie można nie docenić mojego entuzjazmu dla mojego pierwszego przesłuchania #HitTheDeck. jonnyZee, a następnie @tazstereonation czysty Br’Asian fusion pop. za całą radość, którą mi dałeś taz. Niech Bóg zapłać tazstereonation.

To jest post Gurindera Chadhy:


Piosenkarz Jay Sean i jego żona również napisali o swoim związku z Tazem. Jay Sean ponownie podzielił się historią swojej żony Thara Natalie i napisał: „Tak smutno słyszeć wiadomość o odejściu tej legendy. Dotknąłeś tak wielu istnień i kontynuujesz, podczas gdy twoja muzyka gra. Obyś spoczywał w pokoju mój bracie”.

READ  55. urodziny Salmy Hayek z Angeliną Jolie
Zrzut ekranu z Instagram Stories Jaya Seana.

Piosenkarz Adnan Sami ubolewał nad śmiercią Taza za pośrednictwem Twittera. Powiedział: „Mogę” w to uwierzyć!! Smutny i głęboko wstrząśnięty… niech spoczywa w pokoju…”

22 marca Taz udostępnił aktualizację na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Pojawiła się notka o jego zdrowiu, co dało nadzieję jego fanom i Instafamowi. Notatka brzmiała: „Drodzy wszyscy, Taz Sir nie jest już w śpiączce, codziennie wykazuje poprawę. Rodzina podziękowała wszystkim za wsparcie i modlitwy w tym trudnym czasie. Kiedy będzie więcej pozytywnych wiadomości, wszyscy pozwolimy nam wiem Jeszcze raz dziękuję za pozytywne myśli”.

#naród stereo #taz

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top