Książę Harry opisuje „klin” ze swoim bratem Williamem w najnowszym odcinku Harry’ego i Meghan

Książę Harry i jego żona Megan skierowali nową krytykę brytyjskiej rodziny królewskiej w nowych odcinkach ich serialu dokumentalnego na Netflix, które zostały wydane w czwartek, oskarżając jego starszego brata, księcia Williama, o udział w atakach medialnych.

Harry powiedział, że William, obecnie następca tronu, krzyczał na niego, kiedy prawie trzy lata temu dyskutował o odejściu z oficjalnego królewskiego stanowiska, dodając jednocześnie, że wierzy, że prasa była odpowiedzialna za poronienie Meghan.

W pierwszej serii odcinków wydanych w zeszłym tygodniu brytyjska rodzina królewska uciekła stosunkowo bez szwanku. Jednak w finałowej trójce Harry oskarża swoich krewnych nie tylko o to, że nie zapobiegli negatywnym relacjom w prasie, ale także o aktywne zachęcanie do tego.

„To brudna gra” — powiedział Harry. „Jest dywersja, ale jest też napływanie historii”. Więc jeśli korespondencja [communications] Jeśli zespół chce mieć możliwość usunięcia negatywnej historii o swoim menedżerze, zastanowi się i da ci coś o menedżerze kogoś innego”.

Seria WATCH l rozpoczyna się od długotrwałej krytyki relacji prasowych:

Seria o Harrym i Meghan Dooku jest skierowana do tabloidów

Pierwsze trzy odcinki serialu dokumentalnego Netlfix o księciu Harrym i Meghan Markle są pozbawione bomb, ale nadal nie przedstawiają rodziny królewskiej w pochlebnym świetle. Zamiast tego jest skierowany głównie do prasy tabloidowej, która według pary podsyca rasizm.

Harry ubolewał nad „klinem utworzonym między mną a moim bratem”.

Powiedział, że on i jego starszy brat William, następca tronu, byli świadkami tego, co stało się z urzędem ich ojca, króla Karola, i zgodzili się, że to się więcej nie powtórzy.

„Wolałbym być wyrzucony w prasie, niż bawić się w tę grę lub handel” – powiedział Harry. „Widziałem, jak biuro mojego brata kopiuje to samo, co obiecaliśmy, że nigdy nie zrobi, było bolesne”.

READ  Nowa gra w stylu Disney Sims wygląda idealnie (Disney Adults)

Freedom Flight z Kanady

Książę i księżna Sussex, jak oficjalnie znani są Harry i Meghan, zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków w marcu 2020 r., mówiąc, że chcą ułożyć sobie nowe życie w Stanach Zjednoczonych z dala od nękania w mediach, które według pary groziło zniszczeniem ich zdrowy rozsądek. zdrowie.

Jak widać na Netflixie Harry’ego i Meganpokazuje Harry’ego filmującego siebie w samolocie, który opisał jako „lot wolności” do Kalifornii, podczas gdy para przebywała w Kolumbii Brytyjskiej.

Zobacz, jak Meghan opowiada paparazzi o obawach w Toronto po ogłoszeniu Harry’ego:

Niezwykły serial dokumentalny o Harrym i Meghan

Dziennikarz telewizyjny i komentator królewski, Afua Hagan, wyjaśnia kluczowe momenty z nowego serialu dokumentalnego Netflix o Harrym i Meghan oraz konsekwencje, jakie może to mieć dla nich i całej rodziny królewskiej.

Opowiedział szczegóły szczytu kryzysowego, który odbył się w Sandringham dwa miesiące wcześniej, w którym uczestniczył ze zmarłą królową Elżbietą, Karolem i Williamem.

„To było przerażające, gdy mój brat krzyczał i krzyczał na mnie, mój ojciec mówił rzeczy, które po prostu nie były prawdą, a moja babcia siedziała cicho i jadła to wszystko” – powiedział.

Zarówno Pałac Buckingham, jak i biuro Williama, Kensington Palace, oświadczyły, że nie będą komentować filmów dokumentalnych.

Królewskie źródło poinformowało również, że nie skontaktowano się ani z pałacem, ani z przedstawicielami Williama ani innych członków rodziny królewskiej w celu uzyskania komentarza na temat samego serialu, zaprzeczając oświadczeniu Netflix, które mówiło, że odmówili komentarza.

Ciąża dotknięta negatywnymi historiami: Harry

W innej scenie filmu dokumentalnego para rozmawia o byłym starszym współpracowniku Williama, który złożył zeznania w udanej sprawie dotyczącej prywatności, którą Meghan wniosła przeciwko gazecie Mail on Sunday za opublikowanie listu, który napisała do swojego ojca, z którym była w separacji.

W swoim zeznaniu były doradca, Jason Knauf, który również pracował z parą, wskazał, że Meghan wiedziała już wtedy, że list mógł wycieknąć.

READ  Guardians of the Galaxy: Karen Gillan przysięga, że ​​to nie ona żartuje z Jamesem Gunnem

„On jest twoim bratem. Nie zamierzam nic mówić o twoim bracie, ale on jest bardzo jasny” – powiedziała Meghan.

Netflix załączył oświadczenie przedstawiciela firmy Knauf, w którym stwierdził, że zarzuty były „całkowicie fałszywe”.

Harry powiedział również, że wierzy, że stres związany ze sprawą przeciwko Mail spowodował, że Meghan straciła dziecko.

„Myślę, że moja żona poroniła z powodu tego, co zrobiła poczta” – powiedział. „Mogę powiedzieć z tego, co widziałem, że poronienie było spowodowane tym, co próbowali jej zrobić”.

Nie było natychmiastowego komentarza ze strony gazety.

Podczas gdy para zdobyła nagrody i pochwały od niektórych zza Atlantyku za swoją filantropię i pracę na rzecz praw człowieka, w Wielkiej Brytanii prasa oskarża ich o próbę zarobienia dziesiątek milionów dolarów od Netflix i innych, wykorzystując swój królewski status do ciągłych ataków. Nieruchomość.

Gazety cytowały również anonimowych byłych doradców króla, którzy zakwestionowali relację pary w filmach dokumentalnych, twierdząc, że w ich obliczeniach były błędy.

„Prawda jest taka, że ​​negatywne historie o Harrym i Meghan zaczęły się pojawiać dopiero wtedy, gdy ich zachowanie stało się tak odrażające, że nie można było ich ukryć” – napisała Rebecca English, redaktor Royal Daily Mail.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top